You are here

EWE Enerji Kampanyaları

Ewe Energy
EWE ENERJİ İNDİRİMLİ ELEKTRİK BAŞVURU
VE BİLGİ ALMA FORMU

2009 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösteren EWE Enerji, elektrik aboneliğini taşıyan Serbest Tüketicilere çeşitli kampanyaları ile bir çok avantaj sunmaktadır. Kampanyalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun kampanyayı seçmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

EWE Enerji serbest tüketiciler için indirim ve ek fırsatlar içeren çeşitli kampanyalar sunar. Serbest Tüketici olan elektrik kullanıcıları elektriklerini EWE Enerji'den almaya başlayarak sunulan bu avantajlardan faydalanabilirler.

Serbest tüketici olup olmadığınızı faturanızdan anlayabilirsiniz. Faturanız ayda ortalama   ve üstünde geliyorsa Serbest Tüketici olabilirsiniz. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Yıllık tüketiminizi nereden öğreneceğinizi merak ediyorsanız tıklayınız.

Akıllı Tarife'ye özel EWE Enerji Kampanyaları

EWE Enerji Kampanyaları
Kampanya ismi Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi
%5 İndirimli Elektrik Kampanyası Elektrik aboneliğini taşıyanlara EPDK tarafından belirlenen ulusal tarife üzerinden %5 indirim  24 ay

24 ay

1 Yıl Filbox Hediyeli EWE Enerji Kampanyası Elektrik aboneliğini taşıyanlara %5 indirimli elektrik fırsatı ile birlikte Doping İnternet ayda 69,90 TL ve 1 yıllık ücretsiz Filbox üyeliği  24 veya  24 ay
Elektrik + İnternet Kampanyası Elektrik aboneliğini taşıyanlara Doping İnternet ilk 2 ay hediye, sonrasında ayda 54,90 TL 24 ay  24 ay

Serbest Tüketiciyseniz indirimli elektrik almaya başlamak için bize ulaşın! EWE Enerji'den indirimli elektrik almak ve kampanyalardan yararlanmak için 0850 390 28 39 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.  

%5 İndirimli Elektrik Kampanyası

Yıllık elektrik tüketim mikatırınız   kWh (faturanız aylık ortalama  ) üzerinde ise elektrik aboneliğinizi EWE Enerji'ye taşıyarak elektriğinizi Ulusal Tarife'ye göre %5 indirimli olarak alabilirsiniz.

EWE Enerji'ye geçmek ne anlama gelir?

Aboneliğinizi taşıdığınızda eski kullandığını elektriğin aynısını alırsınız, dağıtım sisteminiz ve dağıtımı firmanız değişmez. Sadece aylık faturalarınız eski tedarikçiniz yerine yeni abonesi olduğunuz firma tarafından çıkarılır. Elektrik tesisatınızda her hangi bir değişiklik yapılmaz, geçiş sırasında elektriğiniz kesilmez, arıza gibi teknik konularda yine dağıtım şirketi ile iletişime geçersiniz. Sayaç okumaları da yine dağıtım şirketi tarafından yapılmaya devam eder, faturanız ise EWE Enerji'den aktif tüketim tutarına indirim uygulanmış olarak gelir.

Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle EWE Enerji'ye taşıdığınızda Ulusal Tarife üzerinden %5 indirim sağlanır.

1 Yıl Filbox Hediyeli EWE Enerji Kampanyası

Elektrik aboneliğinizi EWE Enerji'ye taşıdığınızda, 24 ay boyunca %5 indirimli elektrik tarifesine ek olarak ayda 69,90 TL'ye Doping İnternet aboneliği ve 1 yıllık ücretsiz Filbox aboneliği fırsatı kazanırsınız. Türkiye'nin Yeni HD Uydu Platromu Filbox ile çok çeşitli film, dizi, spor, müzik, eğlence ve belgesel kanallarını seyretme imkanınız var.

 • KAMPANYA KOŞULLARI
 • Yararlanan abonenin Serbest Tüketici olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında elektrik aboneliğine 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden %5 indirime ek olarak ayda 69,90 TL'ye Doping İnternet ve 1 yıl ücretsiz Filbox kanalları aboneliği verilir.
 • 24 ay ve 27 ay taahhütlerde fiyat aynı olup, 27 ay taahhüt seçildiği takdirde yerinde kurulum hizmeti ücretsiz verilmektedir. Vdsl modem ücreti 24 aylık paketlerde aylık 6 TL, 27 aylık paketlerde aylık 5,5 TL’dir.
 • THK konuştukça öde seçenekli satışlarda +1 TL indirimli olarak 68,90 TL’den internet +TV hizmeti verilmektedir.
 • Filbox TV’nin Turksat uydusu üzerinden HD uydu kutusuyla full paketi (tüm kanallar açık) kampanya kapsamında verilmekte olup tablet, telefon ve bilgisayardan da izlemeye imkan sağlayan “FİLBOX Hemen” uygulaması da hediye edilmektedir.
 • Tv ve internet hizmeti aylık olarak Millenicom faturasında yansıtılmaktadır. Filbox HD uydu kutusu müşteri kurulumuna verilmiş olup internet aboneliği sonlandığında iade edilmesi gerekmektedir.
 • Filbox HD kutu, internet aktivasyonunun tamamlanmasına istinaden müşteri adresine tarafımızdan gönderilecektir. Müşterinin aktivasyon için Filbox müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.
 • İstenildiği takdirde Filbox tarafından ücreti karsılığında iç ve dış kurulum yapılabilir. Turksat bağlantılı çanak anten varsa ise aktivasyonun yapılması yayınları izlemek icin yeterlidir.
 • EWE Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için EWE Enerji onayı gereklidir.

Elektrik + İnternet Kampanyası

Elektrik aboneliğini EWE Enerji'ye taşıyan abonelere ilk 2 ay boyunca Doping İnternet hediye ediliyor. Daha sonra ise ayda 54,90 TL'ye Doping İnternet üyeliği devam ediyor.

 • KAMPANYA KOŞULLARI
 • Yararlanan abonenin Serbest Tüketici olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden EWE Enerji’ye taşıyan aboneye, Doping İnternet ilk 2 ay hediye, sonrasında ise ayda 54,90 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya stoklarda sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kampanya 24 ay taahhüt istenmektedir.
 • Kampanya kapsamında internet hizmeti için 192 TL olan aktivasyon hizmet ücreti de hediye edilmektedir.
 • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti ise tercihe göre ayda 7 TL'den 24 ay taksitle ya da peşin 168 TL olarak ödenebilir. Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen kullanım limitinin aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılır ve dönem sonunda normal hızına döner.
 • Bu kampanya sadece başvurusunu yeni yapmış olan aboneler için geçerli olup, taahhüt süresi içinde mevcut internet aboneliği bulunanlar bu kampanyadan faydalanamaz.
 • EWE Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapabilir. Kampanyadan yararlanmak için EWE Enerji onayı gereklidir.