Buradasınız

Doping - Millenicom İnternet

Doping markası, Millenicom Türkiye tarafından bireysel müşterilere genişbant internet ve sabit telefon hizmetleri sunmak amacı ile kurulmuştur. Doping, ayrıca internet üzerinden televizyon hizmeti sunar.

DOPİNG İNTERNET BAŞVURU
VE BİLGİ ALMA FORMU

DOPİNG İNTERNET ABONESİ OLMAK İÇİN Taşınıyorsanız ya da internet servis sağlayıcınızı değiştirmek istiyorsanız 0850 390 28 39 numaralı çağrı merkezini arayın (pazartesi-cuma 09.00-21.00) ve Doping abonesi olun.


Doping tarafından sunulan hizmetler

Doping ile internet, sabit telefon ve IP TV, yani internet üzerinden görüntü ve ses aktarımı yapan televizyon hizmeti alabilirsiniz. Internet hizmetini Türkiye genelinde ADSL altyapısı ile, Fiber interneti ise, altyapının mevcut olduğu belirli bölgelerde sunmakta olan Doping ile bu hizmetleri dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz birlikte paket halinde alabilrsiniz.

Internet

Doping ile dilerseniz ADSL dilerseniz Fiber altyapı üzerinden internet hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi 0850 333 0 333 numaralı Doping Çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz

Sabit Telefon

Doping ile dilerseniz ADSL dilerseniz Fiber altyapı üzerinden internet hizmeti alabilirsiniz.

Dopingbox

DopingBox, televizyonunuzu akıllı bir internet cihazına dönüştüren Android işletim sistemi ile çalışan bir multi-media cihazıdır. Mouse gibi kullanılan kumandası ile televizyonunuzda gerçek internet deneyimi yaşatır. Ekstra ücret ödemeden her an izleyebileceğiniz çok geniş bir film ve dizi arşivinin yanı sıra, DopingBox’a özel içerikleri ve GooglePlay platformunda bulunan diğer içerik ve uygulamaları kullanabilme olanağı sağlar.

Dopingbox hizmetinden sınırsız internet bağlantısına sahip tüm Doping aboneleri yararlanabilir. Dopingox servisi HDMI bağlantısı olan her tür televizyonda verilebilmektedir ancak aynı anda birden fazla televizyonda kullanılması mümkün değildir.

Doping internet tarifeleri

Doping Başvuru ve Bilgi Alma 0 216 900 14 61 (pzt.'den cumaya 09.00-18.00 arası)

Doping tarafından sununlan kampanylardan sadece yeni müşteriler yararlanabilir, dolayısı ile Doping tarafından ADSL ve Fiber altyapısı kulannılarak iki farklı türde internet sağlanmaktadır. Telefon kullanımı yapılmadan da internet servisi sağlanmakta olup bu durumda internet paketi seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları hatırlamanızı öneriyoruz. Aşağıdaki tabloda Doping İnternet'in bazı kampanyalarını görebilirsiniz.

Aylık internet kullanım bedeli Açıklama Hız Kota Taahhüt

49,99

Telefon+İnternet 8 mbps'ye kadar Sınırsız 24 ay

52,99

Telefon+İnternet 16 mbps'ye kadar Sınırsız 24 ay

39,99

Telefon+İnternet 12 mbps'ye kadar 12 GB 24 ay

46,99

Fiber internet+Telefon 24 mbps'ye kadar Sınırsız 24 ay

104,99

Fiber internet+Telefon 100 mbps'ye kadar Sınırsız 24 ay

73,00

Telefon+İnternet 16 mbps'ye kadar Sınırsız -

Abonelik İşlemleri

Doping internete üç farklı kanaldan abone olabilmek mümkündür.

Online Başvuru:

Doping'in internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. Doping çağrı merkezi, başvurunuz üzerine sizi arayarak, abonelik işlemleriniz tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezi'ni arayarak:

0850 333 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak Doping internet için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

SMS ile

4730'a Doping Abone yazıp göndermeniz yeterlidir. Doping Müşteri hizmetleri size kısa bir sürede ulaşarak abonelik işlemlernizin yapılması konusunda yardımcı olacaktır.

Abonelik işlemlerinizin tamamlamnası için gereken evraklar Aras Kargo yetkilisi ile size ulaştırılacaktır. Bu evrakları imzalamanmız ve nüfüs cüzdanı fotopoknizin ile adresine gelen kargo yetkilsine teslim etmeniz gerekmektedir.

  1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. Doping tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  2. Abonelik Sözleşmesi: Doping tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  3. Faturanızda yer alan bazı bilgiler: Tesisatın bağlı olduğu il / ilçe, dağıtım bölgesi adı, abone / tesisat no, sayaç numarası ve sayaç markası.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, Doping tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmahya devam edebilirsiniz Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? Doping tarafından sağlanan modemler tak-kullan teknolojisne sahiptir. Bu modem ile ayarlar ile uğraşmak zorunda olmadan,size ait kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yüklenir ve internetiniz kullanıma hazır hale gelir. Modeminizi çalıştırmak için tek yapmanız gereken modemininizn kablolarını takmanızdır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sınırsız, yanı kota bulunmayan tarifeler için geçerli olmadığını bir kez daha hatırlatalım. Kotanızı aşmanız durumunda, belirlenmiş kotanın üzerine kullandığınız her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilmekle birlikte arzu etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden ya da çağrı merkezinden de kotanızın ne kadarını kullandığınızı takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yaraarlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunan Türkiye’nin 4. Büyük Telekomünikasyon Operatörü olmayı hedefler. Millenicom, bireysel müşterilerine en iyi bağlantı deneyimi yaşatmayı; sunduğu bütünleşik kurumsal hizmetlerle de KOBİ‘lerin iş yapış şekillerini değiştirerek rekabetçiliklerini artırmayı hedeflemektedir.
Millenicom, uluslararası deneyimi sayesinde, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek yaratıcı ürünleri en yüksek kalite ve müşteri deneyimiyle sunmayı amaçlar.

Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)'in Almanya'da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur.

İletişim Bilgileri

Adres: 4.Levent Sanayi Mahallesi, Libadiye Sokak, No:3 34416 Kağıthane İstanbul

Çağrı Merkezi: 0850 333 0 333

E-Posta: iletisim@doping.com.tr