Buradasınız

Fly Fiber

Genç ve yenilikçi bir firma olmasıyla dikkat çeken Fly Fiber  2014 yılında kurulmuştur. Fly Fiber, gerek Adil Kullanım Kotası uygulamasını kaldırması, gerekse ekonomik fiyatlarıyla internet kullanıcılarına avantajlı teklifler sunmaktadır.

Fly Fiber'in adil kullanım kotası olmayan avantajlı internet paketlerine hemen abone olmak için 0850 390 28 39 numaralı çağrı merkezini arayın. (Pazartesi'den Cuma'ya 09.00-18.00)

 1. Adil Kullanım Kotasız İnternet
 2. Fly Fiber İnternet Tarifeleri
 3. Abonelik İşlemleri
 4. Sıkça Sorulan Sorular
 5. Fatura Ödeme
 6. Modem
 7. Telefon ve İletişim

Adil Kullanım Kotasız İnternet

Adil Kullanım Kotası Kalktı

Fly Fiber Türkiye’de bir ilke imza attarak 01.03.2017 itibariyle adil kullanım kotasını kaldırdı. Adil Kullanım kotası olmayan tarifeleriyle, ne kadar veriyi cihazınıza indirirseniz indirin, herhangi bir ek ücret veya hız düşüşü yaşamadan kaliteli internet hizmeti almaya devam edebilirsiniz.

Fiber İnternet Nerede?

Gelişen telekomünikasyon teknolojileri sayesinde bakır kablolardan dahi fiber internet hizmeti almak mümkün hale geldi. Eğer eviniz veya iş yeriniz santrallere yakınsa fiber kablolara ihtiyaç duymadan fiber internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fly fiber hizmetini alabileceğiniz bölgeleri görüntülemek için tıklayınız.

Fly Fiber internet hizmetleriyle ilgili başvuru yapmak  ve bilgi almak için : 0850 390 28 39 (Pazartesi'den Cuma'ya 09.00-18.00)

Fly Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Tarifeleri

Tarife Adı Taahhüt Fiyat İndirimli Fiyat Toplam İndirim
Sabit Ücret 6 Mbps 24 AY 69.90 TL 44.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 8 Mbps 24 AY 74.90 TL 49.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 10 Mbps 24 AY 79.90 TL 54.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 12 Mbps 24 AY 84.90 TL 59.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 14 Mbps 24 AY 89.90 TL 64.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 16 Mbps 24 AY 94.90 TL 69.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 20 Mbps 24 AY 99.90 TL 79.90 TL 600.00 TL
Sabit Ücret 24 Mbps 24 AY 109.90 TL 89.90 TL 600.00 TL

İnternet tarifeleri ile ilgili fiyat/performans değerlendirmesi yapmak için internet tarifesi seçerken dikkat edilecek noktalar yazımızı okumanızı öneririz.

Abonelik İşlemleri

 • Online Başvuru
 • Fly Fiber abonesi olmak için online abone formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Online başvuru yaptıktan sonra çağrı merkezimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Telefonla Başvuru :
 • 0850 390 28 39 numaralı Akıllı Tarife Çağrı Merkezi'ni arayarak adil kullanım kotasız Fly Fiber fiber internet abonesi olabilirsiniz.

Abonelik Süreci

 • Yeni Abonelik
 • Size kargo veya mail yoluyla iletilen abonelik formunu göndererek internet abonesi olabilirsiniz.
 • İşletmeci Değişikliği
 • Hali hazırda Adsl, Vdsl veya Fiber internet aboneliğiniz varsa size kargo veya mail yoluyla iletilen işletmeci değişiklik formunu göndererek adil kullanım kotasız fiber internet abonesi olabilirsiniz.

İnternet Abonelikleri

ADSL

ADSL abonesi olmak için hiçbir bölge sınırlaması yoktur, Türkiye'nin heryerinde ADSL internet abonesi olabilirsiniz. ADSL abonesi olmak için bölgenizde telekomünikasyon altyapısı olması yeterlidir. Fly Fiber ile Adil Kullanım Kotası uygulaması olmadan ADSL abonesi olabilirsiniz.

VDSL

Türkiyenin bir çok bölgesinde VDSL internet abonesi olabilirsiniz. VDSL abonesi olmak için bölgenizde VDSL uyumlu telekomünikasyon altyapısı olması gerekmektedir. Fly Fiber ile VDLS internet tercih ederseniz Adil Kullanım Kotası uygulaması olmadan abone olabilirsiniz.

Fiber İnternet

Türkiyenin bir çok bölgesinde yeni yeni yayılmakta olan FİBER internet altyapısını kullanarak internet abonesi olmak için bölgenizde FİBER uyumlu telekomünikasyon altyapısı olması gerekmektedir. Fly Fiber, Adil Kullanım Kotası uygulaması olmadan Fiber internet abonesi olabilmenizi sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Adil Kullanım Kotası nedir? Adil kullanım kotası Türkiye’deki bir çok operatör tarafından uygulanan ucuz internet politikasıdır, 50GB, 75GB, 100GB gibi indirme limiti bulunan Adil Kullanım Kotalı internet tarifelerinde belirten kapasitelere ulaşıldığında internet hızı 3Mbps’e düşmektedir. Yani belli bir sınırı aşan kullanımdan sonra Adil Kullanım Kotası uygulandığı için internet hızınız düşmektedir.
 2. Adil Kullanım Kotasının olmaması ne anlama gelir? Fly Fiber 01.03.2017 itibariyle Adil Kullanım Kotası uygulamasını kaldırarak bir ilke imza atmıştır. Fly Fiber’in bu uygulamasıyla, tüm ADSL, VDSL ve Fiber internet paketlerinde herhangi bir hız düşüşü ve ek ücret uygulaması ve bunu belirleyen bir kullanım sınırı bulunmadan internet hizmeti alabilirsiniz.
 3. Fly Fiber'in upload hızı nedir? Fly Fiber VDSL ve Fiber altyapılarının bulunduğu bölgelerde 4Mbps’e kadar upload hızına ulaşılabilmektedir. Yüksek upload imkanı sayesinde iş yerleri, internet cafeler, oteller ve online oyun severler Fly Fiber’i tercih edebilir.
 4. Yüksek upload alabileceğimi nasıl öğrenirim?Bölgenizde VDSL ve Fiber altyapısı varsa 4Mbps’e kadar upload hızına ulaşabilirsiniz. Yüksek upload hızı için gerekli altyapı olup olmadığını ise Fly Fiber çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Fatura Ödeme

Bankalardan Ödeme

Şirketin anlaşmalı olduğu bankalardan Fly Fiber faturalarını ödeyebilirsiniz. Fatura ödemelerinizde kullanabileceğiniz farklı yöntemler vardır:

 • Gişe
 • ATM
 • İnternet Bankacılığı
 • Telefon Bankacılığı
 • Otomatik Ödeme

Fatura Merkezlerinden Ödeme

Fly Fiber faturalarınızı Türkiye’nin her yerinde bulunan, yaklaşık 10 bin fatura ödeme noktasından ödeyebilirsiniz. Fly Fiber tahsilatı yapan fatura ödeme merkezleri banka anlaşmalıdır ve %100 güvenlidir.

Online Ödeme

www.flyfiber.com.tr online işlem merkezini kullanarak kredi kartınızla fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Faturalara nereden ulaşabilirim? Faturalarınız oluşturulduğunda Fly Fiber tarafından e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilmektedir. Eğer geçmişteki faturalarınıza ulaşmak isterseniz Fly Fiber online işlem merkezini kullanarak faturalarınızı görüntüleyebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Modem

Modem Kurulumu

Fly Fiber çağrı merkezi 7/24 modem yapılandırması konusunda abonelerine destek olmaktadır. Kurulum için Fly Fiber ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Modem Arızası

Modeminiz üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir. Modemin bozulması durumunda firma, tamir - değişim konusunda gerekli yükümlülükleri yerine getirmektedir.

İletişim