Buradasınız

Turkcell Superonline

SUPERONLINE İNTERNET BAŞVURU
VE BİLGİ ALMA FORMU

Turkcell Superonline, Şubat 2004'te kurularak, 2005 yılında İnternet Servis Sağlayıcısı lisansını almış, ve bu sektörde yıllardır önde gelen firmalardan biri olarak, 2011'den beri Turkcell Superonline ismiyle hizmet vermektedir. Fiber internet alanında yaptığı yatırımlarla Türkiye'de hızlı internetin yayılmasında büyük katkıları olmaktadır.

Turkcell Superonline internet paketlerine en avantajlı tarifelerle hemen abone olmak için 0850 390 28 39 numaralı çağrı merkezini arayın. (pazartesi-cuma 09.00-21.00)

  1. Hizmetler
  2. Superonline internet tarifeleri
  3. Abonelik işlemleri
  4. Sıkça sorulan sorulari
  5. Şirket bilgileri
  6. Telefon ve iletişim

Turkcell Superonline tarafından sunulan hizmetler

Superonline ile internet, sabit telefon, IP TV (Turkcell TV+) yani internet tabanlı televizyon hizmetlerinin yanı sıra, şirketiniz için data transferi çözümlerinden, web tabanlı oyunlara kadar çeşitli alanlarda hizmetler sunar. Bu hizmetleri dilerseniz beraber dilerseniz ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

İnternet

Superonline ile dilerseniz ADSL, dilerseniz Superonline Fiber hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline çağrı merkezinden ya da Turkcell Superonline internet sitesinden Fiber Nerede servisinden öğrenebilirsiniz.

Sabit Telefon

Turkcell Superonline sabit telefon hizmetini fiber altyapısı üzerinden, Turkcell Superonline Alo ismiyle sunmaktadır. Bu teknoloji sayesinde ses kalitesinde büyük oranda artış sağlanmakta olup, karşınızdakinin sesini çok net bir biçimde duyabilirsiniz.

Turkcell TV+

Turkcell TV+ Fiber internet üzerinden yüksek kaliteli yayın yapan IP TV hizmetidir. Bu hizmette, programları istediğiniz kadar kaydedebilir, aynı anda farklı programları kayıt altına alabilirsiniz ve bu hizmetler aylık kotanızdan düşmez. Aynı zamanda izlediğiniz programların, Facebook ve Twitter'daki yorumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz programları istediğiniz zaman cepten veya tabletten izleme şansınız da mevcuttur. Turkcell TV+'a başvurmak için SMS atabilir, internet üzerinden başvurabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Superonline Başvuru ve Bilgi Alma 0 216 900 14 61 (pzt.'den cumaya 09.00-18.00 arası)

Superonline İnternet Tarifeleri

Aşağıdaki tabloda Superonline'ın bazı kampanyaları ve paketlerini listeledik.  Turkcell Superonline'ın bu kampanyaları yeni müşterileri içindir.  Zamanlı, zamansız bir çok kampanya olduğundan ve fiyat/performans olarak çok değişkenlik gösterdiğinden, internet tarifesi seçerken dikkat edilecek noktalar yazımızı okumanızı öneririz.

Fiyat Açıklama Hız Kota Taahhüt
59,9 Fiber, TV, Alo, Ev Paketi 25 Mbps'e kadar Sınırsız 27 ay
49 Yalın Fiber 25 Mbps'e kadar Sınırsız 27 ay
99 Yalın Fiber 100 Mbps'e kadar Sınırsız 27 ay
40 Yalın ADSL 16 Mbps'e kadar Sınırsız 24 ay
49 Yalın ADSL 8 Mbps'e kadar Sınırsız 24 ay

Abonelik İşlemleri

Online başvuru

Superonline internet sitesindeki Online Başvuru Formu'nu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. Superonline çağrı merkezi, başvurunuz sonrasında sizi arayacak, işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezini Arayarak

Superonline müşteri hizmetlerini arayarak Superonline için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çağrı merkezinin numarası 0850 222 1 222'dır.

Abonelik Süreci

Abonelik sürecinizin tamamlanması için bazı evrakları imzalamanız gerekmektedir.

  1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. Superonline tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  2. Abonelik Sözleşmesi: Superonline tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, Turkcell Superonline tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmaya devam edebilirsiniz Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? Superonline tarafından sağlanan modemlerin kurulumu da şirket yetkileri tarafından kolayca yapılmaktadır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sadece limitsiz, sınırsız olmayan tarifeler için geçerli olduğunu unutmayın. Eğer kotalı tarife kullanıyorsanız ve aştıysanız, kotanızı aşan her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilir aynı zamanda merak etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yararlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye'de evlere kadar 1000 Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres:Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No:3 34880 Soğanlık Kartal / İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 0850 222 1 222

E-Posta: iletisim@superonline.com.tr