Buradasınız

TTNET

TTNET, 2006 yılında Türk Telekom grubunun internet sağlayıcısı olarak kurulmuştur ve bu sektördeki ilk firmadır. Türk Telekom grup şirketli olarak internet sektöründe büyük yatırımlar yapmış, Türkiye'de hızlı internetin yayılmasında büyük katkısı olmuştur. Kurulduğu günden bugüne TTNET, gerek Türk Telekom grup şirketleri gerekse diğer firmalar ile yaptığı ortaklıklar neticesinde ürün portföyünü başarı ile genişleterek, sektörde lider konumuna gelmiştir.

TTNET /TİVİBU BAŞVURU
VE BİLGİ ALMA FORMU
  1. Hizmetler
  2. TTNET internet tarifeleri
  3. Abonelik işlemleri
  4. Şirket bilgileri
  5. Telefon ve iletişim

TTNET Başvuru ve Bilgi Alma 444 0 375 

TTNET tarafından sunulan hizmetler

TTNET ile internet, sabit telefon, IP TV (Tivibu) yani internet tabanlı televizyon hizmetlerinin yanı sıra, çeşitli cihaz kampanyaları, evininiz için akıllı ev çözüömler,şirketiniz için data transferi çözümlerinden, web tabanlı oyunlara kadar çeşitli alanlarda hizmetler sunar. Bu hizmetleri dilerseniz beraber dilerseniz ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

İnternet

TTNET ile dilerseniz ADSL, dilerseniz Superonline Fiber hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi TTNET internet sitesindeki TTNET Fiber Nerede uygulması ile alabilceğinizi gibi 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Sabit Telefon

Turkcell Superonline sabit telefon hizmetini fiber altyapısı üzerinden, Turkcell Superonline Alo ismiyle sunmaktadır. Bu teknoloji sayesinde ses kalitesinde büyük oranda artış sağlanmakta olup, karşınızdakinin sesini çok net bir biçimde duyabilirsiniz.

Tivibu

Tivibu internet üzerinden yüksek kaliteli yayın yapan IP TV hizmetidir. Bu hizmette, programları istediğiniz kadar kaydedebilir, aynı anda farklı programları kayıt altına alabilirsiniz ve bu hizmetler aylık kotanızdan düşmez. Aynı zamanda izlediğiniz programların, Facebook ve Twitter'daki yorumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz programları istediğiniz zaman cepten veya tabletten izleme şansınız da mevcuttur. Turkcell TV+'a başvurmak için SMS atabilir, internet üzerinden başvurabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

TTNET İnternet Tarifeleri

Aşağıdaki tabloda TTNET tarafından sunulan bazı kampanyaları ve paketlerini listeledik. TTNET bu kampanyaları yeni müşterileri içindir. Zamanlı, zamansız bir çok kampanya olduğundan ve fiyat/performans olarak çok değişkenlik gösterdiğinden, internet tarifesi seçerken dikkat edilecek noktalar yazımızı okumanızı öneririz.

Aylık Kullanım Bedeli (TL) Açıklama Hız Kota Adil Kullanım Kotası Taahhüt
49,9 Fiber internet + Tivibu IP TV 24 Mbps'e kadar Sınırsız 35 GB 24 ay
60 Yalın Fiber 24 Mbps'e kadar 25 GB 6 GB ??
96 Yalın Fiber 24 Mbps'e kadar Sınırsız 75 GB ??
87 Yalın ADSL 16 Mbps'e kadar Sınırsız 50 GB 2??
39 Yalın ADSL 16 Mbps'e kadar 6 GB 25 GB ??

Abonelik İşlemleri

Online başvuru

TTNET internet sitesindeki Online Başvuru Formu'nu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. TTNET çağrı merkezi, başvurunuz sonrasında sizi arayacak, işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezini Arayarak

TTNET müşteri hizmetlerini arayarak TTNET için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çağrı merkezinin numarası 444 0 275'tir.

Abonelik Süreci

Abonelik sürecinizin tamamlanması için bazı evrakları imzalamanız gerekmektedir.

  1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. TTNET tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  2. Abonelik Sözleşmesi: TTNET tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, TTNET tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmahya devam edebilirsiniz Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? TTNET tarafından sağlanan modemlerin kurulumu da şirket yetkileri tarafından kolayca yapılmaktadır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sadece limitsiz, sınırsız olmayan tarifeler için geçerli olduğunu unutmayın. Eğer kotalı tarife kullanıyorsanız ve aştıysanız, kotanızı aşan her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilir aynı zamanda merak etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yararlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

TTNET, müşterilere Türk Telekom Grup mağazalarında hizmet vermektedir. Bu sayede Türk Telekom, TTNET ve AVEA ile ilgili arzu ettiğiniz işlemleri bu mağazalarda gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'nin 63 ilinde 334 mağaza ile hizmet alabileceğiniz TTNET, bu yönü ile en yaygın müşteri merkezi ağına sahip internet sağlayacısıdır. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden TTNET aynı zamanda AVEA ile birlikte işbirliği yaparak altyapnın yetersiz olduğu noktalarda,mobil internet şebekesi üzerinden, tüketicilere internet hizmeti sunmaktadır. TTNET, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses,eğlence, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres:
Esentepe Mh. Salih Tozan Sok.
No: 16, Karamancılar İş Merkezi D Blok
34394, İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 444 0 375

E-Posta: iletisim@ttnet.com.tr