Buradasınız

2M Enerji

2M Enerji gelişen piyasa şartlarında, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik hizmeti sağlamak üzere kendini sürekli yenileyerek müşterilerine avantajlar sağlamaktadır.

2M ENERJİ'YE GEÇİN İNDİRİM KAZANIN Hemen 0850 390 28 39 numaralı telefonu arayın 2M Enerji'nin avantajlı elektrik tarifelerine ulaşın ve daha çok indirim kazanın.  

2M Enerji Tarifeleri

2M Enerji serbest tüketiciler için bir çok indirimli tarife sunar. Farklı tarife seçenekleriyle her elektrik kullanıcısının yararlanabileceği bir seçeneğe sahip olan 2M Enerji bu nedenle tüm elektrik kullanıcılarının ilgisini çekecektir.

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az   gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

2M Enerji Elektrik Fiyatları
Tarife ismi Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi
Standart Tarife EPDK tarafından belirlenen ulusal tarife üzerinden %7 indirim  - -
Avantajlı Tarife Aktif enerji birim fiyatı üzerinden 2 yıl boyunca net %10'a varan indirim Sözleşme süresince 2 yıl
Zamlanmayan Tarife Sözeşme boyunca aktif enerjideki fiyat dalgalanmalarından etkilenmez Sözleşme süresince  12 veye 24 ay
Özgür Tarife Aktif enerji birim fiyatı üzerinden net %5 indirim - -
Bilinçli Tüketici Tarifesi

*Aylık elektrik faturası 500 TL altındaysa

*Faturalarınızı kargo yerine e-mail ve sms yoluyla almayı tercih ederseniz

*Ödemelerinizi otomatik ödeme pratikliğiyle yapmayı seçerseniz,

Ekstradan +%1 indirim

- -

2M Enerji'ye geçiş

Serbest tüketici iseniz, 2M Enerjiye geçerek avantajlı tarifelerden faydalanabilirsiniz. Tedarikçi değişikliği yaptığınızda mevcut elektrik sisteminizde bir değişiklik olmaz ve kesme/bağlama işlemi yapılmaz. Siz sadece sözleşmeyi imzalarsınız, 2M Enerji işlemlerin geri kalanını sizin adınıza tamamlar.

Ücretler

2M Enerji'ye geçişte işlemler için hiçbir ek masraf gerekmez. Atyapı değişikliği olmadan aynı elektriği kullanmaya devam edersiniz. Yalnızca tedarikçi şirketiniz değişmiş olur. Bunun dışında 2M Enerji tarafından faturalarda oynama yapılmaz, farklı bir takım maliyetler eklenmez. Ücretler ve indirimler aktif enerji birim bedeli üzerinden yansıtılır. Sadece aylık faturası 3000 TL üzerinde olan müşterilerden teminat bedeli talep edilir, bu bedel de müşteri faturalarını düzenli olarak ödediğinde sözleşme sonunda iade edilir.

Sözleşmenin sonlandırılması

Sözleşme süreleri tarife tercihinize göre değişiklik göstermektedir. 2M Enerji veya müşteri tarafından yazılı bildirim yapılmadığı sürece sözleşme sürenin sonuna kadar mevcut şartlarla devam eder. Sözleşmenizi sonlandırmak isterseniz 2 ay önceden yazılı bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Sözleşmeniz herhangi bir sebepten feshedilirse elektrik kesintisi yaşamadan elektriğinizi bölgenizin dağıtım şirketinden almaya devam edersiniz. Bunun için de dağıtım şirketinizle sözleşme imzalamanız gerekmektedir.

Kampanyalar     İletişim