Buradasınız

Akfen Toptan Elektrik

Akfen elektrik, 2011 yılından beri elektrik satış faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Akfen Elektrik bir Akfen Holding grup şirketidir. Holding, Türkiye'de hidroelektrik ve doğal gaz santrallerinde elektrik üretir.

Akfen mesken elektrik tarifeleri

Akfen toptan elektrik ismiyle faaliyet gösterse de mesken abonelerine oldukça avantajlı bir tarife sunar. Akfen mesken tarifesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Akfen'den elektrik almak için, ayda en az   fatura gerekir. Bu tutar ayda   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi PSH bedeli Hizmet bölgesi
Mesken %11,5 sabit indirim Epdk mesken birim enerji fiyatından Yok 1 yıl Yok Tüm Türkiye
Uzman görüşü

Akfen Elektrik, mesken tarifesi piyasadaki en uygun seçeneklerden biridir. Şirketin mesken abone grubuna teminat ve taahhüt uygulamaması en önemli avantajıdır; böylece tüketici için ek maliyetler oluşmaz ve tüketiciye sözleşmeyi istediği zaman iptal etme özgürlüğü sunulur.

İş yeri elektrik birim fiyatları

Akfen Elektrik, Türkiye'deki tüm iş yerlerine indirimli elektrik satabilir. Büyük ölçekli tüketim yapan kurumsal şirketlere özel teklifler hazırlayabilir. Ticarethane grubu tüketiciler için, sabit indirimli iş yeri tarifesinin detayları aşağıdadır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi PSH bedeli Hizmet bölgesi
İş yeri %12 sabit indirim Epdk ticarethane birim fiyatı üzerinden
İşletmenin enerji tüketimine uygun teklif alınabilir.
Yok 1 yıl Yok Tüm Türkiye
Uzman görüşü

Akfen elektrik özellikle iş yerleri (ticarethane grubu) için, rakiplerine göre yüksek bir indirim oranı sunmaktadır. PSH da uygulanmayan tarife piyasadaki en uygun seçeneklerden biridir.

Akfen Elektrik tarife koşulları

Tedarikçi değiştirme ücreti : Teminat

Akfen Elektrik piyasadaki birçok rakibinden farklı olarak abonelik sırasından tüketiciden teminat almaz. Akfen'den elektrik almak için teminat ödemesiniz; yani ücretsiz olarak geçiş yapmış olursunuz.

Akfen Elektrik'in taahhüt şartları

Akfen Elektrik sözleşmesinin süresi bir yıldır; ancak birçok rakibinden farklı olarak taahhütlü değildir. Bu durum tüketici için çok avantajlıdır. Sözleşmenizi bitireceğinizi iki ay önceden bildirirseniz herhangi bir ceza ödemezsiniz.