Buradasınız

Clk Uludağ Elektrik

CLK Uludağ Elektrik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, yalnızca kendi hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapar.

CLK Uludağ Abonelik     CLK Uludağ İletişim

CLK Uludağ Fatura Sorgulama     CLK Uludağ Müşteri Merkezleri

Eviniz için CLK Uludağ elektrik tarifeleri

CLK Uludağ Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik ediyor. Online işlemler uygulamasıyla fatura sorgulama, endeks bildirme, itiraz etme ve bilgi güncelleme gibi işlemleri hızlandıran CLK Uludağ, indirimli elektrik tarifelerinde yaşanan rekabete katılmış değil. Şirket yakın zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışına başlayacak. CLK Uludağ Elektrik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketici tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli el ektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-

*01/04/2015 tarihli epdk tarifesinde yer alan vergi hariç birim enerji fiyatına göre hesaplanmıştır.

Uzman Görüşü

Uludağ dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CLK Uludağ'a telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CLK Uludağ Elektrik Fiyatları

CLK Uludağ görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CLK Uludağ kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova

Serbest tüketici

Şirket faturanız  ve üzerindeyse teklif isteyin.

-

*01/04/2015 tarihli epdk tarifesinde yer alan vergi hariç birim enerji fiyatına göre hesaplanmıştır.

Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CLK Uludağ elektrik'i arayın ve fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, karar vermeden önce, indirimli tedarikçilerin sundukları avantajlı fiyatları da değerlendirmeleridir.