Buradasınız

Naksan Enerji

2010 yılında kurulan Naksan Elektrik, üretim gücüyle ön plana çıkıyor. Öncelikli hedefi ticarethane ve sanayi abonesi serbest tüketiciler olan şirket, kendisini iş yeri enerji tedarikçisi olarak konumlandırıyor.

Naksan iş yeri elektrik fiyatları

Naksan tarifeleri aylık faturası 1000 TL ve üzerinde olan tüketicilere sunuluyor; bu tüketim miktarıyla işletme ve sanayi abone gruplarını hedeflediği söylenebilir.

Naksan Enerji Birim Fiyat Tarifeleri
Tarife ismi Açıklama Taahhüt PSH Bedeli
Ticarethane %3,9 sabit indirim ulusal ticarethane birim enerji bedeli üzerinden 1 yıl Yok
Sanayi Tüketime özel teklif almak için Naksan ile iletişime geçin. - -
Değerlendirme

Naksan Enerji, ticarethane abonelerine piyasadaki rakiplerinden daha düşük oranda indirim sunuyor. İndirimli elektrik tedarikçilerinin fiyatlarını karşılaştırmadan karar vermeyin.

Naksan Enerji sözleşme şartları

Teminat ödemek gerekir mi ? 

Elektrik tedarikçileri müşterinin fatura ödememesi riskine karşı, sözleşme sırasında teminat alabilir. Görevli elektrik şiketleri bu tutarı güvence bedeli olarak adlandırır. Sözleşme sonlandırıldığında güvence bedeli iade edilir. Tedarikçinizi değiştirip Naksan Enerji ile anlaşma yaparsınız teminat ödemeniz gerekmez. İade aldığınız güvence bedeli de cebinizde kalır.

Taahhüt koşulları nedir ?

Naksan Elektrik'te sözleşme süresi genellikle bir yıldır. Taahhüt süresi dolmadan tedarikçi değişitirme koşulları, sözleşmede belirtilir. Tedarikçi değiştirme dışında, örneğin taşınma nedeniyle sözleşmenizi sonlandırırsanız ceza uygulanmaz.

Naksan elektrik ne kadar perakende satış hizmet bedeli uygular ?

Perakende satış hizmet (PSH) bedeli uygulaması serbest tüketiciler için, indirimli tedarikçinin kararına bırakılmıştır. Görevli tedarikçiler, EPDK'nın düzenlediği PSH bedelini uygulamak zorundadır. Tedarikçiler, PSH bedelini, satış maliyetlerine karşılık olarak alır. Naksan Elektrik, PSH bedeli uygulamaz; bu durum tüketici için avantajlıdır.