You are here

Türel Elektrik

Türel Elektrik Logo

Üründül Enerji Grubu’na bağlı olarak“Türkiye’nin Elektriği” mottosuyla toptan ve perakende elektrik satışı gerçekleştiren TÜREL Elektrik yarım asırlık tecrübesiyle enerji sektörünün öncülerindendir. Bu gücünü elektrik tüketicilerine hesaplı ve avantajlı elektrik tarifeleri sunmak için kullanmaktadır.


Türel Elektrik Mesken Tarifeleri

Türel Elektrik tüm Türkiye'deki mesken elektrik tüketicilerine indirimli elektrik satış hizmeti vermektedir.Serbest tüketiciyseniz yani aylık elektrik faturanız  'nin üstünde geliyorsa, eviniz için Türel Elektrik ile indirimli elektrik tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.TÜREL Elektrik evinizin ihtiyaçlarına yönelik fiyat ve ödeme yöntemleri oluşturur ve  elektrik faturalarınızda indirim avantajları sağlayabilir. Türel Elektrik'in sağladığı indirim miktarı faturanıza göre orantılı olarak artacaktır. Türel Elektrik'ten indirimli elektrik aldığınız takdirde, sayaç değişimi ve elektrik kesintisi yaşamazsınız ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Türel Elektrik Birim Fiyatları
Tarife ismi Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi
Mesken %10 civarında indirim (Faturanıza göre değişiklik gösterebilir) Yok 1 yıl
Ticarethane %11 civarında indirim(Faturanıza göre değişiklik gösterebilir) Yok 1 yıl

Türel Elektrik Ticarethane Tarifeleri

Türel Elektrik işyerleri için de avantajlı tarifeler sunmaktadır. İşyerlerinin tüketimi yüksek olduğundan, yüksek indirim oranlarına ulaşması daha olasıdır. Eğer işyerinize ait elektrik faturası  'yi geçiyorsa Türel Elektrik sizi avantajlı tarifelere ulaştırır. Elektrik tedarikçinizi değiştirirken sayacınız değişmeyecek ve elektrik kesintisi yaşamayacaksınız. Aynı zamanda Türel Elektrik'ten indirimli elektrik alırken hiçbir ek ücret de ödemezsiniz.

Elektrik zammı durumunda

Elektrik tarifelerine getirilecek ulusal bir zam halinde Türel Elektrik tarafından alacağınız indirim oranı değişmez. Ancak indirim, bu zamlı birim fiyat üzerinden uygulanır. Yani sizin tasarrufunuzun oranı aynı şekilde kalmaya devam eder.