Buradasınız

Yıldırım Enerji

Yıldırım Enerji, 1963'de kurulan Yıldırım Şirketler Grubu'nun 2010 yılında enerji santrali yatırımlarını gerçekleştirmek adına Yıldırım Enerji Yatırımları A.Ş.'yi kurmasıyla A'dan Z'ye Tedarik Zinciri kuran bir şirkettir. Yıldırım Enerji  enerji santralleri için gerekli olan yakıtın (birincil enerji) temini, yine gruba ait gemi ve tankerlerle taşınması, elleçlenmesi, enerjinin üretimi, iletimi ve elektrik sayacında rekabetçi fiyatlarla tüketiciye teslimatını gerçekleştirir.

Dünya çapında 4 kıtada ve 21 ülkede faaliyet gösteren Yıldırım Enerji, elektrik tedarik aşamasında da küresel erişimini ve güçlü finansal yapısını kullanarak, operasyonel tecrübesini müşteriyi memnun etmeye odaklanan bir yaklaşımla elektrik tüketicilerinin hizmetine sunuyor. 

Eviniz için Direkt Enerji Birim Fiyatları

Tedarikçi değiştirmek için, Akıllı Tarife çağrı merkezini 0850 390 28 39 numaralı telefondan   arayarak bilgi ve tüketiminize göre teklif alabilirsiniz. Akıllı Tarife çağrı merkezi elektrik şirketi değiştirme başvurunuzu alır, sözleşmenizi hazırlar ve sizi en tasarruflu tarifeye yönlendirir. Tanıtım

Yıldırım Enerji, indirimli elektrik alma imkanı bulunan serbest tüketicilere avantajlı fiyatlar sunuyor. Sunduğu bu fiyatlara yenilikçi yapısıyla farklı alternatifler de getiren Yıldırım Enerji'nin güçlü yanı, yüksek faturalara yüksek indirimler verebilmesi

Serbest tüketici olmak ve indirimli elektrik almak için, aylık faturanızın ortalama   (yıllık   kWh tüketim ve üzerinde) olmalıdır.

Açıklama Perakende Hizmet Bedeli alınıyor mu? Taahhüt Teminat
EPDK aktif enerji birim fiyatından ilk %15'e varan indirimler* Hayır 1 yıl Var

Yıldırım Enerji 1000 TL ve üzeri faturalarda fatura miktarına göre %15'e varan indirimler sunmaktadır. Bu indirim faturanın miktarına göre belirlenmekte olup, her faturaya %15 indirim verilememektedir.

Uzman GörüşüYıldırım Enerji, yüksek faturalı elektrik tüketicilerine ile yüksek indirim oranıyla çekici bir teklif sunmaktadır. Ancak unutmayın ki sözleşme imzaladığınız zaman bir sene boyunca elektriğinizi Yıldırım Enerji'den almaya devam etmeli ve teminat vermelisiniz.

Yıldırım Enerji yüksek indirim vermesiyle ve şirketin enerji sektöründe üretimden tedarik sürecine geniş bir tecrübesinin olması gibi nedenlerle özellikle işyerleri için güvenle tercih edilebilecek bir indirimli elektrik satış şirketidir.