Buradasınız

Zorlu İndirimli Elektrik

Zorlu elektrik, 2000 yılından beri elektrik ticaret faaliyetlerini sürdürür. Şirketin, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Zorlu Elektrik bir Zorlu Enerji grup şirketidir. Grup, Türkiye'de hidroelektrik, jeotermal, doğal gaz ve rüzgar santrallerinde elektrik üretir. Zorlu Elektrik, Türkiye'de halka açılan ilk enerji şirketidir ve hisselerinin %32'si İstanbul borsasında işlem görür.

Zorlu elektrik mesken fiyatları

Zorlu Elektrik konut tüketicilerine tek bir tarife sunuyor. Zorlu indirimli mesken tarifesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Serbest tüketici limitini geçmek için, ayda en az   elektrik tüketmek gerekir. Bu tutar yılda   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Tablo güncelleniyor.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt PSH bedeli Hizmet bölgesi
Mesken - standart %1,81 sabit indirim Epdk mesken birim enerji fiyatı üzerinden 1 yıl Var Tüm Türkiye
Uzman tavsiyesi

Zorlu Elektrik'in %1,81'lik sabit indirim oranı rakiplerine göre düşük kalıyor. Serbest tüketiciyseniz indirimli elektrik tarifelerini karşılaştırmadan seçim yapmayın.

İş yeri elektrik birim fiyatları

Zorlu Elektrik alternatif tedarikçi olduğundan, Türkiye'deki tüm iş yerlerine kurumlara indirimli elektrik satışı yapabilir. Zorlu Elektrik, aylık faturası çok yüksek olan kurumsal şirketlere özel yüksek tasarruflu tarife teklifleri hazırlayabilir. Ticarethane grubu tüketiciler için, sabit indirimli standart iş yeri tarifesinin detayları aşağıdadır.

Tablo güncelleniyor.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt PSH bedeli Hizmet bölgesi
İş yeri - standart %8,8 sabit indirim Epdk ticarethane birim fiyatı üzerinden
İşletmenin enerji tüketimine uygun teklif alınabilir.
1 yıl Var Tüm Türkiye
Uzman görüşü

Zorlu elektrik özellikle iş yerleri (ticarethane grubu) için, rakiplerine göre yüksek bir indirim oranı sunmaktadır.

Tüm Zorlu Elektrik tarifeleri için geçerli koşullar

Zorlu Elektrik'in taahhüt uygulaması

Sözleşme sona ermeden başka bir tedarikçiye geçme durumunda mesken sahibi tüketicilerin aldığı tüm indirimi iade etmesi talep edilir..Eğer ticarethane ise, bu indirim iadesine ek olarak sözleşmesinde yer alan oranda ceza ödemesi gerekir.