You are here

2M Enerji

2M Enerji Serbest Tüketicilere indirimli satış yapan lisanslı perakende satış şirketi olarak piyasa şartlarına göre tüketicilere farklı indirim oranları, çeşitli tarife seçenekleri ve ek kapmanyalar sunabilmektedir.

UYARI! Bu şirket şu anki dönemde ne yazık ki teklif verememekte ve portföyüne yeni tüketici alamamaktadır.

2M Enerji Tarifeleri

2M Enerji serbest tüketiciler için indirim ve sabit fiyat seçenekleri sunabilmektedir. Serbest Tüketici olan elektrik kullanıcıları 2M Enerji ile yapacakları anlaşma dahilinde sunulan bu avantajlardan faydalanabilirler.

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az   gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

2M Enerji'ye geçiş

Serbest tüketici iseniz, 2M Enerji'nin tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Tedarikçi değişikliği yaptığınızda mevcut elektrik sisteminizde bir değişiklik olmaz ve kesme/bağlama işlemi yapılmaz. Siz sadece sözleşmeyi imzalarsınız, yeni tedarikçiniz işlemlerin geri kalanını sizin adınıza tamamlar.

Ücretler

Tedarikçi değişikliği işlemleri için ek masraf gerekmez. Atyapı değişikliği olmadan aynı elektriği kullanmaya devam edersiniz. Yalnızca satış şirketiniz değişmiş olur. Bunun dışında tedarikçi tarafından faturalarda oynama yapılmaz, farklı bir takım maliyetler eklenmez. Ücretler ve indirimler aktif enerji birim bedeli üzerinden yansıtılır. Sadece aylık faturası yüksek tutarda olan tüketicler teminat bedeli talep edilebilir. Bu bedel faturaların ödenmesini garanti altına almak amaçlı olarak alınıp, müşteri faturalarını düzenli olarak ödediğinde sözleşme sonunda iade edilir.

Sözleşmenin sonlandırılması

Sözleşme süreleri tarife tercihinize göre değişiklik göstermektedir. 2M Enerji veya müşteri tarafından yazılı bildirim yapılmadığı sürece sözleşme sürenin sonuna kadar mevcut şartlarla devam eder. Sözleşmenizi sonlandırmak isterseniz 2 ay önceden yazılı bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Sözleşmeniz herhangi bir sebepten feshedilirse elektrik kesintisi yaşamadan elektriğinizi bölgenizin dağıtım şirketinden almaya devam edersiniz. Böyle bir durumda 14 gün içerisinde bölgedeki görevli tedarikçi ile satış sözleşmenizi yenilemeniz gerekmektedir. Aksi halde kaçak kullanımda bulunmuş gibi değerlendirilerek cezai yaptırımla karşılaşabilirsiniz.

Kampanyalar     İletişim