TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Akıllı Tarife ile hep birlikte Digiturk Kampanyası

Güncelleme tarihi
min reading

Akıllı Tarife ile birlikte Digiturk kampanyasına başvurun, daha çok kişi başvurun daha avantajlı fiyatlara ulaşın! Digiturk'e yeni abone olacaksanız formu doldurun sizi 3 gün içerisinde arayalım ve teklifimizi sunalım. Sizinle birlikte sayfamızdan başvuran kişilere özel indirimli fiyat ile Digiturk ve beIn Sports aboneliğini gerçekleştirin. 

Ahize

Digiturk'te neler var?

Digiturk TV platformu aracılığıyla futbol, basketbol vb birçok Türkiye ve Avrupa lig maçlarını izleyebilirsiniz, belgesel, sinema, dizi, müzik ve çocuk kanallarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Size en uygun Digiturk spor, film ve belgesel kanallarının bulunduğu paketinizi seçip indirimli fiyatlarla hemen Digiturk abonesi olabilirsiniz.

beIn Sports ile futbol maçlarını kaçırmayın

Spor Toto Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Serie A, Ligue 1, Euroleague, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1, English Football League Championship – EFL, Spor Toto 1.Lig, Turkish Airlines Euroleague ve uluslararası tennis turnuvaları gibi birçok farklı içeriği bulunan spor kanalları ile izlemek istediğiniz maçlara Digiturk ile ulaşın.

Televzizyon

Niye başvurumu Akıllı Tarife'den yapmalıyım?

Akıllı Tarife ile birlikte kısa periyotlarda müşteriler için toplu olarak başvurulan avantajlı kampanyalar sunabiliyoruz. Ücretsiz formu doldurmanızın ardından 3 gün içerisinde aranırsınız ve işlemleriniz tamamlanır.

İletişim

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için formu doldurun.

E-posta: [email protected]