220PLUS İndirimli Elektrik Aboneliği

Güncelleme tarihi
min reading
220PLUS Logo

220PLUS, 2012 yılından beri serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik ediyor. Doğuş Grubu çatısı altındaki şirket, evlere ve iş yerlerine elektrik satış hizmeti veriyor.

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLİR MİYİM? Serbest tüketici olup olmadığınızı faturanızdan anlayabilirsiniz. Faturanız ayda ortalama 82 TL ve üstünde geliyorsa Serbest Tüketici olabilirsiniz. Bu tutar yılda en az 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Yıllık tüketiminizi nereden öğreneceğinizi merak ediyorsanız tıklayınız.


220PLUS Abonelik işlemleri

Serbest tüketici adayları, hem mesken hem de işyerleri için indirimli elektrik kampanyalarından faydalanabilir. Elektrik Satış Şirketi'nizi değiştirdiğinizde mevcut elektrik sisteminizde ve altyapıda bir değişiklik olmaz ve kesme/bağlama işlemi yapılmaz. Farklı bir şirketten elektrik satın almak istediğinizde sadece faturanızın geldiği şirket değişecektir.

Hem kendi mevcut elektrik şirketinizde hem de dilerseniz geçiş yapacağınız diğer tedarikçilerde seçtiğiniz tarifeye göre indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz. Siz sadece sözleşmeyi imzalarsınız, yeni tedarikçiniz resmi işlemlerin geri kalanını sizin adınıza tamamlar.

220PLUS Elektrik ile indirimli elektrik aboneliğiniz başlayınca artık faturalarınızı 220PLUS Elektrik'ye ödersiniz. Elektrik sayaçlarınız yine bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. 220PLUS Elektrik okunan sayaç tüketim verilerine göre anlaştığınız indirimli fiyattan size fatura keser.

220PLUS elektrik tarifeleri

220PLUS, serbest tüketicilere 3 farklı tarife imkanı sunmaktadır: Tedaş birim fiyatı değişse bile indirim oranı sabit kalan Standart Tarife, çevreye duyarlı, doğa dostu enerjileri destekleyen tüketiciler için Çevre Dostu Tarife ve Tedaş birim fiyatı zamlansa bile zamlanmayan Zamsız Tarife.

Serbest tüketici olmak ve indirimli elektrik almak için, aylık faturanızın ortalama 82 TL (yıllık 1400 kWh tüketim ve üzerinde) olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Perakende Hizmet Bedeli Taahhüt

Standart Tarife

EPDK birim enerji fiyatı üzerinden sabit indirim* Var 1 yıl

Çevre Dostu Tarife

EPDK birim enerji fiyatı üzerinden sabit indirim

Zamsız Tarife

Birim enerji fiyatı ulusal tarife'ye sabitlenir ve zamlanmaz 

*220 PLUS tarifeleri için 2018 yılı için aktif olan Zamsız Tarife'dir.

 220PLUS'a ait Çevre Dostu Tarife , doğaya duyarlı, çevre kirliliğine sebep olmayan rüzgar, güneş su gibi enerji kaynaklarını öne çıkaran bir tarifedir.
Serbest tüketiciyseniz indirimli tedarikçilerin fiyatlarını karşılaştırmadan karar vermeyin.

220PLUS Elektrik faturası ödeme

220PLUS İletişim Bilgileri

220PLUS ile iletişime geçmek için aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz.

  • 220PLUS çağrı merkezine 444 6 220 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • İnternet sitesi üzerinden arama formunu doldurabilirsiniz.
  • İnternet sitesi üzerinden mesaj bırakma formunu doldurabilirsiniz.
  • [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.

220PLUS Adres Bilgileri

Doğuş Enerji Toptan Elektrik Ticaret
Maslak Ayazağa Cad. No:2
Ayazağa 34396 Sarıyer İstanbul
Telefon: 444 6 220
E-posta: [email protected]