Age Enerji Elektrik Abonelik, Fatura ve İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading
AGE Enerji Logo

AGE Şirketler Grubu çatısı altında enerji alanında 24 yıldır faaliyet gösteren AGE Enerji 1993 yılındaki ilk yatrımının ardından, sektördeki tecrübesiyle, 2009 yılından itibaren mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli elektrik tarifeleriyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

İletişim

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLİR MİYİM? Serbest tüketici olup olmadığınızı faturanızdan anlayabilirsiniz. Faturanız ayda ortalama 82 TL ve üstünde geliyorsa Serbest Tüketici olabilirsiniz. Bu tutar yılda en az 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Yıllık tüketiminizi nereden öğreneceğinizi merak ediyorsanız tıklayınız.


Age Enerji Abonelik için

Age Enerji ile serbest tüketicilere sunulan indirimli elektrik tarifelerinden birine geçmek isterseniz elektronik elektrik sayaca sahip ve EPDK tarafından Serbest Tüketici Adayı tanımına uyuyor olmanız gerekmektedir.

Başvurmak için Age Enerji internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 3 243 numaralı çağrı merkezini 7/24 arayabilirsiniz.

Age Enerji elektrik tarifeleri

İndirimli elektrik kavramı serbest tüketici olan elektrik kullanıcılarına dağıtım şirketleri tarafından baz alınan ulusal tarife üzerinden yapılan iskontoları açıklamaktadı.

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az 82 TL gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Bu limitin üzerinde elektrik tüketiyorsanız Age Enerji'ye geçiş yaparak indirimli elektrik alabilirsiniz.

Age Enerji mesken ve ticarethane abonelerine farklı indirimler ve tarife seçenekleri sunmaktadır. Bu tarifeler hakkında bilgi almak için Age Enerji ile iletişime geçebilirsiniz.
Tarife Adı Açıklama Perakende Hizmet Bedeli Taahhüt

Özgürsün

Taahhüt vermeden avantajlı fiyatlara ulaşırsınız. Var Yok

Garanticisin

Elektrik fiyatlarına yapılan zamlardan etkilenmezsiniz.

Yok

Hep Kazançlısın

Elektrik faturanızda her ay indirim sağlar. 1 yıl

Mesken

İlk ay fatura ödemezsiniz. 1 yıl

*Tarifeler hakkında güncel bilgi için Age Enerji Tarifeler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Ocak 2019

Age Enerji sözleşme şartları

Ne kadar teminat ödemek gerekli ?

Elektrik tedarikçileri müşterinin fatura ödememesi riskine karşı, sözleşme sırasında teminat alabilir. Görevli elektrik şiketleri bu tutarı güvence bedeli olarak adlandırır. Sözleşme sonlandırıldığında güvence bedeli iade edilir. Tedarikçinizi değiştirip teminat almayan bir tedarikçi ile anlaşma yaparsınız iade aldığınız güvence bedeli de cebinizde kalır. Öte yandan aylık faturası çok yüksek olan (10000 TL ve üzeri) ticarethane abonelerinden teminat istenmesi mümkündür. Şirketinizin aylık faturası çok yüksekse teminat koşullarını Age Elektrik'e danışmanızda fayda var.

Taahhüt koşulları nedir ?

Age Elektrik, sözleşmelerinin taahhüt süreleri genellikle bir yıldır. Taahhüt süresi dolmadan tedarikçi değişitirmeniz halinde iki aylık fatura tutarında ceza ödemeniz gerekir. Tedarikçi değiştirme dışında, örneğin taşınma nedeniyle sözleşmenizi sonlandırırsanız ceza uygulanmaz. Taahhütten kaçınıyorsanız Age Elektrik'in "Özgürsün" tarifesine yönelebilirsiniz.

AGE Enerji Fatura Ödeme Yöntemleri

BANKA

Otomatik Ödeme
(Hesap)

İnternet
Bankacılığı
Otomatik Ödeme
(Kredi Kartı)
ATM Vezne  Telefon
Bankacılığı
AkBank            
FinansBank            
Yapı Kredi            
Türkiye İş Bankası            
Garanti Bankası            
Ziraat Bankası            
PTT Bankası            
DenizBank            

*Ödeme yöntemleri Ocak 2019 tarihinde Age Enerji internet sitesinden alınan bilgilere göre güncellenmiştir.

Age Enerji hakkında diğer bilgiler

Age Enerji 20-30 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen 28. Ankara Uluslararası Film Festivali’nin resmi iletişim sponsoru olmuş ve sinemaseverler için Ankara Film Festivali aplikasyonu geliştirmiştir. 

AGE Enerji İletişim Bilgileri

İletişim Yöntemleri

AGE Enerji ile iletişime geçmek için birçok farklı yöntem bulunur. Telefon, eposta, internet sitesi gibi farklı iletişim yolları aşağıda listelenecektir.

  1. 444 3 243 (AGE) numaralı 7/24 çalışan çağrı merkezi aracılığıyla
  2. Resmi websitesindeki Müşteri Web Portalı aracılığıyla online olarak
  3. AGE Enerji internet sitesi üzerindeki iletişim formu aracılığıyla
  4. Ad-Soyad ve e-postanızı bırakarak bülten aboneliği gerçekleştirerek
  5. [email protected] mail adresine e-posta göndererek

Adres Bilgileri

Adres: Tahran Caddesi No:19 06700
Kavaklıdere/ANKARA
Çağrı Merkezi: 444 3 243
Telefon: 0312 468 82 40
Faks: 0312 468 82 49
E-posta: [email protected]

Age Enerji'nin sosyal medya hesapları

Age Enerji Facebook  ve Instagram hesapları üzerinden şirketin kampanyaları ve yeni uygulalamalarını takip edebilir direkt mesaj atabilirsiniz.

AGE Enerji Çağrı Merkezi Telefonu444 3 243