CK Çamlıbel Elektrik Fatura Ödeme, Abonelik, Kampanya ve İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading
CK Çamlıbel Logo

CK Çamlıbel Elektrik, Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde ana elektrik satış şirketidir. Görevli tedarikçi, yalnızca bu illerde oturan serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifesi sunuyor.


CK Çamlıbel Abonelik     CK Çamlıbel İletişim

CK Çamlıbel Fatura Sorgulama     CK Çamlıbel Müşteri Merkezleri

CK Çamlıbel Elektrik Mesken Tarifeleri

Şirketin görevli olduğu Çamlıbel bölgesinde 750 bin abonesi bulunuyor. Online işlemler uygulamasıyla fatura sorgulama, endeks bildirme, itiraz etme ve bilgi güncelleme gibi işlemleri hızlandıran CK Çamlıbel, indirimli elektrik tarifelerinde yaşanan rekabete katılmış değil. Şirket yakın zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışına başlayacak. CK Çamlıbel Elektrik, Sivas, Tokat ve Yozgat illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketici tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Çamlıbel elektrik dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CK Çamlıbel'e telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CK Çamlıbel Elektrik Fiyatları

CK Çamlıbel görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Sivas, Tokat ve Yozgat'ta bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CK Çamlıbel kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest tüketici

Şirket faturanız 82 TL ve üzerindeyse teklif isteyin.

-
Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CK Çamlıbel Elektrik'i arayın ve fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, CK Çamlıbel ile anlaşmadan önce indirmli elektrik şirketlerinin teklifleriyle karşılaştırmalarıdır.

CK Çamlıbel Abonelik İşlemleri

CK Çamlıbel'in görevli tedarik şirketi olarak abonelik işlemleri yapılırken hizmet verdiği Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde sayaç üzerinden abonelik işlemi yapabilirsiniz.

CK Çamlıbel Elektrik aboneliği yapmak için
Nerede? Müşteri işlem merkezleri, CK Çamlıbel internet sitesi veya 0850 926 58 58 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gereken belgeler nelerdir?
  1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
  2. DASK Zorunlu deprem sigortası poliçesi veya poliçe numarası
  3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
  4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
  5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar

CK Çamlıbel'in sunduğu kampanyalara ulaşmak için internet sitesini inceleyebilirsiniz.

CK Çamlıbel'e Ulaşım

Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için

CK Çamlıbel elektrik müşteri işlem merkezleri'ne ulaşmak için internet sitemizde yer alan sayfayı inceleyebilirsiniz. CK Çamlıbel'in ayrıca websitesinde sunmuş olduğu hizmet sayesinde en yakın müşteri hizmetleri merkezi'ni sorgulayabilirsiniz. Bu Müşteri Hizmet Merkezlerinde fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerine ulaşma ve abonelik başvurusu/iptali gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri merkezlerinde yetkililerle yüzyüze görüşerek işlemlerinizi yapmayı ve sorunlara çözüm bulmayı tercih edebilirsiniz. 

Müşteri merkezlerine gelmek yerine bazı kısa işlemlerinizi bulunduğunuz yerden internet vasıtasıyla daha hızlı ve kolay yoldan yapmayı tercih ederbilirsiniz. Bu işlemler başlıca borç sorgulama, fatura itirazı, bilgi gücelleme ve kaçak ihbarıdır. Abonelik başlatmak, devretmek veya iptal etmek  gbi sözleşme işlemleri için müşteri merkezlerine gidilmesi gerekecektir. CK Çamlıbel internet sitesinde yapılabilecek işlemler için ilgili bölümleri ziyaret edebilirsiniz:

 Fatura sorgulama için BURADAKİ sayfadan bilgilerinizi girerek borç sorgulaması yapabilirsiniz.

 Elektrik faturanız hakkında itirazda bulunmak için Fatura İtiraz Formu'nu doldurarak gönderebilirsiniz.

 Kaçak kullanım hakkında ihbarda bulunarak haksızlığı önüne geçmede katkıda bulunabilirsiniz. Kaçak elektrik kullanımından şüphe duyduğunuzda BU FORM ile şikayette bulunabilirsiniz. Böylece şirket ihbarınız dahilinde gerekli incelemeyi yapar.

 Aboneliğinizle ilgili olarak bilgi günceleme için BU SAYFAYA giderek bilgilerinizi kısa sürede kolayca güncelleyin.

CK Çamlıbel'e telefon ile ulaşmak için

CK Çamlıbel Elektrik'e 0850 926 58 58 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşılabilir. CK Çamlıbel Çağı merkezi'nden abonelik işlemleri, iptali ve tarife değişiklikleri, İndirimli elektrik alma, Borç sorgulama, Şikayet gibi işlemler yapılabilmektedir.

Arıza ve kesinti yaşadığınız durumda teknik konulardan sorumlu olan dağıtım şirketini aramalısınız. 186 numaralı Çağrı Merkezi ile aynı bölgedeki elektrik dağıtım şirketine ulaşırsınız. Bu numaradan arıza ve kesintiler hakkında işlemler yapılmaktadır.

Elektrik kullanıcıları serbest tüketici limitini aştıktan sonra tedarikçi değiştirseler bile teknik konularda yine dağıtım şirketlerini aramalıdırlar. Dağıtım şirketleri bölgelere göre görevlendirilmiş kuruluşlardır ve aynı bölgede serbest tüketici olarak farklı perakende satış şirketlerinden hizmet almak mümkün olsa da dağıtım şirketi bölge için tektir ve değiştirilemez.

Dağıtım ve perakende satış şirketleri arasındaki farklar size karışık mı geliyor? Ülkemizde elektrik dağıtımı ve satışı ile ilgili faaliyetler birbrinden ayrılmıştır. EPDK'nın bu kararına göre bu alanlarda farklı şirketlerin hizmet vermesi uygun görülmüştür. Hangi konunun dağıtım alanına, hangi konunun perakende satış alanına girdiğini anlamak için ilgili yazımızı BURAYA tıklayarak okumanızı tavsiye ediyoruz.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Yeşilyurt Mah. Erzurum Erzincan Çevreyolu Cad. No:34-1
Merkez / Sivas
Tel: 0 (850) 926 58 58
Fax: 0 (346) 858 61 01

İl Müdürlükleri

CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. Bağlı İl Müdürlükleri

Tokat İl Müdürlüğü
Naci Özen Cd. Gezerlik Mh. No:63 Merkez / Tokat
Yozgat İl Müdürlüğü
Esentepe Mahallesi Bölge Trafik Arkası PK: 66100 Merkez / Yozgat

CK Çamlıbel internet sitesi ve iletişim

CK Çamlıbel ile ilgili iletişim kanalları, numaralar ve adresler şirketin internet sitesinde yayınlanmaktadır ve güncel olarak siteden takip edilebilir. Tüm adres ve numaralara ek olarak dilek ve şikayetlerinizi bildirmek üzere sitedeki İletişim Formunu da kullanabilirsiniz.

CK Çamlıbel'e ait sosyal medya hesapları yoluyla iletişim

CK Çamlıbel ile ilgili haber ve gelişmeleri takip etmenin yanında iletişim kurmak için de sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Şirketin Facebook, Twitter, Instagram hesapları yetkililere ulaşmak ve mesaj göndermek için alternatif bir yoldur.