CLK Akdeniz Elektrik

CLK Enerji'de yaşanan hisse dağılımından sonra Limak Holding’in ayrılmasıyla ortaklığın yeni ismi CK Enerji (Cengiz-Kolin) olarak değiştirilmiştir. Şirket bu değişimden sonra CK Akdeniz Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin güncel sayfasını görmek için lütfen tıklayınız.

CLK Akdeniz Elektrik, Antalya, Isparta ve Burdur illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, yalnızca kendi hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapar.


CLK Akdeniz İletişim     CLK Akdeniz Müşteri Merkezleri

CLK Akdeniz Fatura     CLK Akdeniz Abonelik

Eviniz için CLK Akdeniz Elektrik Tarifeleri

CLK Akdeniz Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik ediyor. Online işlemler uygulamasıyla fatura sorgulama, endeks bildirme, itiraz etme ve bilgi güncelleme gibi işlemleri hızlandıran CLK Akdeniz, indirimli elektrik tarifelerinde yaşanan rekabete katılmış değil. Şirket yakın zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışına başlayacak. CLK Akdeniz Elektrik, Antalya, Isparta ve Burdur illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketici tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli el ektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL civarında olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Akdeniz dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CLK Akdeniz'e telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CLK Akdeniz Elektrik Fiyatları

CLK Akdeniz görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Antalya, Isparta ve Burdur'da bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CLK Akdeniz kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest tüketici

Şirket faturanız 82 TL ve üzerindeyse teklif isteyin.

-
Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CLK Akdeniz elektrik'i arayarak fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, CLK Akdeniz'le anlaşmadan önce indirmli elektrik şirketlerinin teklifleriyle karşılaştırmalarıdır.

Güncelleme tarihi