CLK Akdeniz İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading

CLK Enerji'de yaşanan hisse dağılımından sonra Limak Holding’in ayrılmasıyla ortaklığın yeni ismi CK Enerji (Cengiz-Kolin) olarak değiştirilmiştir. Şirket bu değişimden sonra CK Akdeniz Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin güncel sayfasını görmek için lütfen tıklayınız.

CLK Akdeniz Elektrik ile ilgili tüm müşteri hizmetleri, telefon ve iletişime bilgileri burada.


CLK Akdeniz Tarifeleri     CLK Akdeniz Müşteri Merkezleri

CLK Akdeniz Fatura     CLK Akdeniz Abonelik

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALMAK ZOR DEĞİL Bölgenizde görevli elektrik tedarikçileri yerine piyasadaki rekabetten yararlanarak diğer indirimli elektrik tedarikçilerine abone olarak, elektrik faturanızı düşürüp tasarruf edebilirsiniz. Hemen başvuru formunu doldurun,uzmanlarımızla görüşerek piyasadaki en avantajlı teklife ulaşın.

Müşteri hizmetleri telefonu

CLK Akdeniz Elektrik müşteri hizmetlerine 0 850 226 07 07 numaralı hattan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. CLK Akdeniz çağrı merkezinde aşağıdaki işlemler yapılabilir.

  • Abonelik işlemleri: yeni sözleşme, abonelik iptali hakkında bilgi alma
  • Fatura sorgulama ve itirazı
  • Serbest tüketici işlemleri
  • Şikayet ve öneriler

Online hizmetler

CLK Akdeniz online işlem merkezine erişmek için, müşteri ve cep telefonu numaranızı girerek şifre almalısınız. Aşağıdaki işlemleri de CLK Akdeniz internet sitesinden online yapabilirsiniz:

  • Fatura sorgulama
  • Bilgi güncelleme
  • Şikayet ve talepler

Cep şubesi telefon uygulaması

CLK Akdeniz müşterisiyseniz tamamen ücretsiz olan cep şubesi uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirisiniz. Müşteri ya da T.C. kimlik numarasıyla girişi yapabildiğiniz uygulama, fatura görüntüleme ve sorgulama, güncel bilgi edinme ve geçmiş tüketimlerinizi analiz etmenizi sağlar.

CLK Akdeniz cep şubesini indirin.

Elektrik arıza veya kesintisi numarası

Antalya, Burdur ve Isparta'da elektrik arızaları Akdeniz Elektrik Dağıtım'ın sorumluluğundadır. Arıza durumunda müdahale edilmesi için, 7 gün 24 saat hizmet veren ALO 186 hattını arayın. Sokak aydınlatmalarındaki sorunlar, kaçak kullanım ihbarı, sayaç değişikliği gibi konularla ilgili olarak aramalısınız. Aynı numaradan planlı elektrik kesintileri ve tahmini çalışma süresini de öğrenebilirsiniz.

İletişim Adresleri

CLK Akdeniz Genel Müdürlüğü Antalya

Göksu Mah. Aspendos Bulvarı Serik Cad.
Demokrasi Kavşağı Kepez ANTALYA
Tel: 0 850 226 07 07 
Faks : 0242 338 31 67
E-mail: [email protected]

İl Müdürlükleri

Burdur
Bahçelievler Mah. Kışla Cad.
NO:54 BURDUR
Tel: 0850 226 07 07
 
Isparta
İstiklal Mah. 113 Cad.
NO:54 ISPARTA
Tel: 0850 226 07 07