Kepsaş / Kayseri Elektrik

Güncelleme tarihi
min reading
Kepsaş Logo

Kayseri Elektrik'in 610 bine yakın abonesi vardır. Piyasanın serbestleşme sürecinde kurulan Kepsaş, 2012 yılından beri Kayseri dağıtım bölgesinde görevli elektrik tedarikiçisidir.


Kepsaş İletişim     Kepsaş Fatura Ödeme

Kepsaş Müşteri Merkezleri     Kepsaş Abonelik Başvurusu

Kayseri Elektrik Mesken Tarifesi

Kayseri Elektrik, Kayseri'de elektrik aboneliği açtıracak müşterilerin zorunlu olarak başvurmaları gereken görevli tedarikçidir. Bu bölgedeki aboneler Serbest Tüketici Limiti'ni geçtikten sonra bu şirketten teklif alabilir veya sunlan avantajlara göre elektrik tedarikçilerini değiştirebilirler. Kepsaş, görevli elektrik şiketi olduğundan mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketiciler için indirimli tarife. Şirket indirimli elektrik satışını Kayseri ili dışındaki serbest tüketicilere de yapıyor.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için aylık faturanızın ortalama 82 TL (yıllık 1400 kWh tüketim ve üzeri) olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Mesken Epdk ulusal birim enerji fiyatı Yok
İndirimli tarife Epdk mesken birim fiyatı üzerinden indirimli -
Uzman Görüşü Serbest tüketici limitini geçiyorsanız Kepsaş'ın teklifini kabul etmeden önce mutlaka indirimli elektrik tedarikçileri ile karşılaştırın.

Kepsaş Ticarethane Birim Fiyatı

Ticarethanelerin birçoğu serbest tüketici limitinin üzerinde tüketim yapar; bu yüzden doğal olarak serbest tüketici olarak görülebilir. Şirketler, elektrik tedarikçisi değiştirerek yüksek fiyatlı ulusal ticarethane tarifesine göre, hemen tasarrufa geçebilir. Kayseri Elektrik, Kayseri ili dışında da Serbest Tüketicilere hizmet verebilir. Kayseri Elektrik, kurumsal abone gruplarını ve tarife detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal tarife Sanayi Üretim yapan ve sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketler faydalanır.
Ticarethane tarifesi sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmelere uygulanır.
Yok
Serbest tüketici Ulusal ticarethane birim fiyatları üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketim miktarına uygun birim fiyat için iletişime geçin.
-
İşletmeler için tavsiyemiz Şirketininizn tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Kepsaş'tan teklifleri alın; fakat mutlaka piyasadaki alternatif elektrik tedarikçileri ile karşılaştırın. İndirimli elektrik tedarikçileri, yerel elektrik sağlayacılarına göre daha fazla indirim uygulayabilmektedir.

Nasıl abone olabilirim?

Kepsaş ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Kayseri ilinde ikamet etmeniz gerekir.

Kayseri Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Kepsaş Elektrik internet sitesi veya 444 97 88 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
  1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
  2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
  3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
  4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
  5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Kepsaş Serbest Tüketiciler için ulusal tarifeye oranla indirim kampanyaları ve fırsatlar teklif edebilir.

Kampanyalar

Kayseri Elektrik Serbest Tüketiciler için indirimli elektrik teklifleri yapabilir. Kayseri Elektrik'in kampanyalarını gerekli tüketim limitini geçen tüketcilere sunar. İndirim oranlarını öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alarak teklif isteyebilirsiniz.

Fırsatlar

Serbest Tüketiciler elektrik alırken tedarikçilerin sunduğu çok çeşitli promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi fırsatlardan yararlanabilirler. Kayseri Elektrik'in sunduğu özel bir fırsat olup olmadığını öğrenmek için şirketle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kayseri Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Kepsaş tüketici hizmet noktaları ile abonelik ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu merkezlerde işlemlerinizi yetkililerle yüzyüze iletişime geçerek tamamamanız mümkün olur. Ayrıca abonelik açtırma ve devir işlemlerinde bizzat müşteri merkezlerinde bulunmak gerekir. En yakın hizmet noktası'na ulaşmak için şirketin sitesinden faydalanabilirsiniz.

Anone merkezlerinde yapılabilen birçok işlem internet üzerinden yapılabilmektedir: 

  Kayseri Elektrik internet sitesindeki Abone Portalı, fatura takibi, abonelik bilgileri ve durumu gibi bir çok abonelik işleminde kolaylık sağlamaktadır.

  Şirketin internet sitesinden bağlanacağınız Evrak Sorgulama Sistemi ile bu işlemi barkod no ve pin kodu girerek yapabilme imkanı vardır.

  Borcunuzu öğrenmek için internet sitesinde bulunan Kepsaş İnternet Sitesi'nden Borç Sorgulama bölümünde gidebilir ve sorgulama yapabilirsiniz.

  Fatura ödeme işlemi online olarak bankalar, anlaşmalı kuruluşlar veya Kayseri ili dışındaki müşteriler için Online Fatura Ödeme Ekranı vasıtasıyla veznelere gitmeden de yapılabimektedir.

Kayseri Elektrik'e telefon ile ulaşmak için hangi numarayı aramak gerekir?

Kayseri Elektrik'e abonelik ile ilgili konularda 444 97 88 numaralı telefondan ulaşılır. Bu numaradan ulaşacağınız çağrı merkezinde abonelikle ilgili işlemler, borç sorgulama, şikayet ve kaçak kullanım ihbarı gibi konularda müşter temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Kesinti ve arıza ile ilgili bir bildiriminiz varsa tüm Türkiye'de dağıtım şirketlerinin ortak numarı olan 186 numaralı hattı aramalısınız. Böylece Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş - KCETAŞ'a ulaşabilirsiniz.

Bölgedeki tüm elektrik aboneleri ( başka şirketten elektrik alsalar bile) kesinti, arıza, kaçak kullanım bildirimi, sayaç ve bağlantı hakkında KCTAŞ'a başvurur. Dağıtım şirketlerine yurdun her yerinden 186 numaralı hat yoluyla doğrudan ulaşırsınız.

Türkiye'de elektrik dağıtım ve perakende satış şirketleri farklı işlevlere sahiptir. Abonelikle ilgili konular perakende satış alanına girerken, teknik konular dağıtım şirketi sorumluluğunda kalır. Dağıtım ve perakende satış şirketi farkını anlamak istiyor ve hangi işlem için hangi şirketi arayacağınızı merak ediyorsanız buraya tıklayarak ilgili yazıya ulaşın.

Kayseri Elektrik'e ait adres bilgileri

Kayseri Şube

Adres: Seyitgazi Mahallesi Hoca Ahmed Yesevi Bulvarı No: 15 38030 Melikgazi / KAYSERİ

E-Posta: [email protected] - [email protected]

Tel: 0352 207 88 00 Fax: 0352 207 88 01

Kayseri Elektrik internet adresinden iletişim

Kayseri elektrik internet sitesinde mesaj gönderebileceğiniz formlar sayesinde doğrudan yetkililere ulaşabilirsiniz. İlgili formları doldurduktan sonra mesajınız alınır ve size en kısa zamanda geri dönüş sağlanır.

Sosyal medyada Kayseri Elektrik

Kayseri Elektrik'e ait Facebook hesabı sayesinde şirkete ait haber ve gelişmeleri takip edebilir, dilerseniz bu kanallardanda mesaj gönderebilirsiniz.