Limak Enerji Uludağ Elektrik: Fatura Ödeme, Tarifeler ve İletişim

Güncelleme tarihi
min reading
Limak Enerji Uludağ Elektrik

Daha önce CLK bünyesinde bulunan Uludağ Elektrik, bir Limak Holding kuruluşu olarak CLK bünyesinden ayrılmış ve Limak Enerji - Uludağ Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, bunun yanında kendi hizmet bölgesinde olsun olmasın, Tüm Türkiye'deki Serbest Tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapabilir.

Limak Enerji Uludağ Abonelik      Limak Enerji Uludağ İletişim

Limak Uludağ Fatura Sorgulama      Limak Uludağ Müşteri Merkezleri

Eviniz için Limak Enerji Uludağ elektrik tarifeleri

Limak Enerji Uludağ Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik eden bir Limak Holding kuruluşudur. Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Şirket aynı zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da Serbest Tüketici statsündeki elektrik kullanıcılarına indirimli elektrik satışı  yapabilmektedir. 

Serbest tüketici olup indirimli el elektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL civarında olmalıdır. Bu tutar yıllık 1400 kWh elektrik tüketimine denk gelmektedir. Limak Konut Tarifesine başvurmak için tıklayabilirsiniz

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Uludağ dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için Limak Enerji Uludağ'a telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için Limak Enerji Uludağ Elektrik Fiyatları

Limak Enerji Uludağ görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket, Serbest Tüketicilere indirimli elektrik satışını acenteler vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest Tüketici

Şirket faturanız 82 TLve üzerindeyse teklif isteyin.

İkili anlaşma ile belirlenir

 

Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa ve Limak Enerji Uludağ Elektrik'ten elektrik almayı düşünürseniz, şirkete ulaşarak fiyat teklifi almanız gerekmektedir. 

Limak Uludağ Abonelik İşlemleri

Limak Uludağ'in görevli tedarik şirketi olarak  Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde ilk abonelik işlemleri ile alakalı yetkildir. Aynı zamanda elektrik kullanıcılarına indirimli tarifeler de sunabilir.

Limak Uludağ Elektrik aboneliği yapmak için
Nerede? Müşteri işlem merkezleri, Limak Uludağ internet sitesi veya 444 6 646 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gereken belgeler nelerdir?
  1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
  2. DASK Zorunlu deprem sigortası poliçesi veya poliçe numarası
  3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
  4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
  5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar

Limak Uludağ'in sunduğu kampanyalara ulaşmak için internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Limak Enerji Uludağ Fırsatlar Dünyası

Limak Enerji Uludağ ile elektrik alan müşteriler irketin sunduğu bir çok fırsattan yararlanabilirler. Ödeme kolaylıkları ve ek avantajlardan oluşan bu fısatları aşağıda listeledik:

 ESNEK FATURA : Limak Enerji Uludağ ile elektrik alan mesken aboneleri için fatura ödeme tarihlerini kendilerinin belirleyeceği Esnek Fatura uygulaması başlatılmıştır. Fatura ödeme tarihlerinizi bu uygulama ile seçenekler arasında sizin için en uygun zamana taşımanız mümkün oluyor. Örneğin maaş gününüz ile ödeme tarihleri uyuşmuyorsa bu özellik sayeside düzenleme yapabiliyorsunuz. Esnek faturada aynı zamanda fatura alt limitini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Az kullanım yapıldığı durumlarda (yazlık evleri kullanmadığınız zamanlar gibi) gözden kaçan faturalar olabilmekte. Bu özellik ile tutarınız belirlenen alt limite ulaşana kadar fatura oluşturulmuyor.

 FastPay : FastPay üzerinden kredi kartı ile ya da FastPay uygulamasına yüklenen bakiye ile yapılacak fatura ödemelerinde Limak Enerji Uludağ %10 indirim sunuyor. Bu ödeme yöntemiyle ödeme yapan tüketiciler %10 oranında daha az bir tutar ödüyorlar. FastPay ödemesi ile ilgili detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

 COSA AKILLI TERMOSTAT : Limak Enerji Uludağ müşterileri evlerinde enerji tasarrufu yapmaya yardımcı olacak Cosa Akıllı Termostat kombi ve klma paketi özel fiyattan edinebilrler. Cosa Akıllı Termostat paketi ile tüketimlerini yöneten kullanıcılar %30 ‘a varan tasarruf sağlayabilmektedirler.

Limak Uludağ'e Ulaşım

Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için

Limak Uludağ'nın en yakın müşteri hizmetleri merkezi'ni kendi internet sitelerinden sorgulayabilirsiniz.. BuMüşteri İşlem Merkezleri (MİM) ve Yetkili İşlem Merkezleri (YİM) aracılığıyla fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerine ulaşma ve abonelik başvurusu/iptali gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşeteri merkezleri yetkililerle yüzyüze görüşerek işlem yapabileceğiniz ve sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz yerler olması sebebiyle bir çok müşteri tarafından tercih edilir.

 Limak Enerji Uludağ ile yapacağınız işlemleri müşteri merkezine gitmenize gerek olmadan yapmak da isteyebilirsiniz. Bunun için şirketin, internet üzerinden bir çok işlemi tamamlama imkanı sunmuştur. İnternet sitesindeki Online İşlemler bölümü sayesinde borç ve başvuru ve bilgi sorgulamaları, abonelik başvurusu ve iptali yapmak, tüketiminizle ilgili raporlamalara ulaşmak oldukça kolaydır. Limak Enerji Uludağ müşterisi olarak TC Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

 Fatura ödemek için müşteri merkezleri yerine bankaları tercih ediyorsanız şirketin analaşmalı olduğu bankaları ve ödeme yöntemlerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Banka Adı Şubeden Tahsilat ATM 'den Tahsilat İnternetten Tahsilat Otomatik Ödeme Talimatı Müşteri İşlem Merkezi Limak Online İşlemleri
Alternatif Bank            
Akbank            
AktifBank            
Albaraka Türk            
Anadolu Bank            
DenizBank            
Burgan Bank            
Finansbank            
Garanti Bankası            
Halk Bank            
HSBC Bankası            
ING Bank            
İş Bankası            
Kuveyt Türk            
PTT            
Şeker Bank            
TEB            
Tekstil Bank            
Türkiye Finans            
Vakıf Bankası            
YapıKredi            
Ziraat Bankası            

Ocak 2019'da Limak Uludağ sayfasından alınan bilgilere göre güncellenmiştir.

Telefon ile ulaşmak için

Limak Uludağ Elektrik'e 444 6 646 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşılabilir. Limak Uludağ Çağrı merkezi'nden abonelik işlemleri, iptali ve tarife değişiklikleri, İndirimli elektrik alma, Borç sorgulama, Şikayet gibi işlemler yapılabilmektedir. Sayaç arızaları, kesintiler, genel aydınatma ile ilgili konular vb. teknik destek gerektiren durumlarda dağıtım şirketini aramanız gerekmektedir.

186 numaralı çağrı merkezini arayarak  bölgedeki elektrik dağıtım şirketine ulaşırsınız. Bu numaradan arıza ve kesintiler hakkında işlemler yapılmaktadır ve tüm Türkiye'de sizi bulunduğunuz bölgenin dağıtım şirketine bağlar. Tüketiciler serbest tüketici lmitini geçerek tedarikçi değişitirmiş bile olsalar dağıtım şirketi değişmez.

Elektrik tedarik şirketleri ile dağıtım şirketleri ayrışmıştır ve farklı alanlarda hizmet vermektedirler. Bu iki tür şirket ve farklı faaliyet alanları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve hangi konuda hangi şirketi arayacağınızı öğrenmek için ilgili yazımızı BURAYA tıklayarak mutlaka okumanızı öneririz.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Çırpan mah. Uysal sk. No:40/1 
Osmangazi / Bursa
Tel: 0 224 3 000 999
Fax: 0 224 600 00 35
E-posta:[email protected]

Sosyal medya hesapları ile Limak Enerji Uludağ Elektrik'e ulaşmak için

Limak Enerji Uludağ kampanyalarını, yenilikleri, fırsatları ve şirket hakkındaki haberleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Şirkete ait Facebook, Twitter ve Instagram hesapları sayesinde mesaj göndererek ve yorum paylaşarak Limak Enerji Uludağ ile iletişim kurun.