TEK Elektrik: Abonelik, Tarifeler, Fatura Ödeme ve İletişim Bilgisi

Bir KGM Enerji markası olan TEK Elektrik, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine uygun fiyatlı elektrik tarifeleri sunar. %100 online enerji şirketini vurgulayan şirket, müşterilerine kolay yoldan elektrik satışı sağlamayı amaçlamaktadır.

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLİR MİYİM? Serbest tüketici olup olmadığınızı faturanızdan anlayabilirsiniz. Faturanız ayda ortalama   ve üstünde geliyorsa Serbest Tüketici olabilirsiniz. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Yıllık tüketiminizi nereden öğreneceğinizi merak ediyorsanız tıklayınız.


TEK Elektrik Abonelik nasıl yapılır?

Serbest tüketici adayları, hem mesken hem de işyerleri için indirimli elektrik kampanyalarından faydalanabilir. Elektrik Satış Şirketi'nizi değiştirdiğinizde mevcut elektrik sisteminizde ve altyapıda bir değişiklik olmaz ve kesme/bağlama işlemi yapılmaz. Farklı bir şirketten elektrik satın almak istediğinizde sadece faturanızın geldiği şirket değişecektir.

Hem kendi mevcut elektrik şirketinizde hem de dilerseniz geçiş yapacağınız diğer tedarikçilerde seçtiğiniz tarifeye göre indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz. Siz sadece sözleşmeyi imzalarsınız, yeni tedarikçiniz resmi işlemlerin geri kalanını sizin adınıza tamamlar.

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az   gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

TEK Elektrik Tarifeler

Tek Elektrik Serbest Tüketici Limiti'ni geçen mesken ve ticarethane kullanıcılarına değişik indirim oranları sunar. Bununla birlikte dönemsel olarak avantajlı kampanyalar da düzenleyebilir.

TEK ELEKTRİK İNDİRİMLİ ELEKTRİK KAMPANYALARI
Kampanya adı Açıklama Sözleşme süresi Cayma Bedeli Depozito
%6 İndirim Kampanyası

Sadece tekelektrik.com.tr'ye özel, aktif enerji bedeli üzerinden %6 indirim.

E-fatura ile fatura gönderimi.

12 Ay Yok 1 Ay
Her Gün %5 İndirimli Elektrik

Aktif enerji bedeli üzerinden %5 indirimli elektrik.

E-fatura ile fatura gönderimi.

12 Ay Sözleşme süresinin bitminden önce sözleşmesini feshetmek isteyen tüketiciler, kampanya süresince yararlandıkları indirimleri geri öder. Yok
Her Gün %3 İndirim

tekelektrik.com.tr'de aktif enerji bedeli üzerinden %3 indirimli elektrik.

E-fatura ile fatura gönderimi.

12 Ay Yok Yok

Tablo 2017 yılında güncellenmiştir. Güncel TEK Elektrik kampanyalarını kontrol ediniz..

TEK elektrik sözleşme şartları

Sözleşme süresi dolduğunda, her iki taraf da sözleşmeyi sonlandıracak bir bildirimde bulunmadıysa, sözleşme aynı şartlar ile devam eder. Sözleşmey iptal etmek için, sözleşmede bildirilen süre zarfıdan yazılı bildirimde bulunmanız gerekir.

Ne kadar teminat ödemek gerekli ?

Elektrik tedarikçileri müşterinin fatura ödememesi riskine karşı, sözleşme sırasında teminat alabilir. Görevli elektrik şiketleri bu tutarı güvence bedeli olarak adlandırır. Sözleşme sonlandırıldığında güvence bedeli iade edilir. Tedarikçinizi değiştirip TEK Elektrik ile anlaşma yaparsanız teminat ödemezsiniz ve iade aldığınız güvence bedeli de cebinizde kalır. Şirketinizin aylık faturası çok yüksekse teminat koşullarını TEK Elektrik'e danışmanızda fayda vardır.

Taahhüt koşulları nedir ?

TEK Elektrik, sözleşmelerinin taahhüt süreleri değişmekle beraber genellikle 1 yıldır. Tedarikçi değiştirme dışında, örneğin taşınma gibi özel sebeplerle sözleşmenizi sonlandırırsanız ceza uygulanmaz.

TEK elektrik ne kadar perakende satış hizmet bedeli uygular ?

Perakende satış hizmet (PSH) bedeli uygulaması serbest tüketiciler için, indirimli tedarikçinin kararına bırakılmıştı. Görevli tedarikçiler EPDK'nın düzenlediği PSH bedelini uygulamak zorundaydı. Tedarikçiler, PSH bedelini, satış maliyetlerine karşılık olarak alıyordu. PSH bedeli, tüketilen kWh başına alındığı için, faturayı yükseltiyor ve indirimi avantajını olumsuz etkiliyordu. Ancak EPDK'nın 2016 Ocak ile birlikte getirdiği düzenlemeyle elektrik faturalarından da çıkan PSH bedeli kalemi artık hiçbir elektrik tedarikçisi tarafından elektrik tüketicisinden alınmamaktadır.

TEK Elektrik Fatura Ödeme

TEK ELEKTRİK FATURA ÖDE

Tek Elektrik faturanızı öderken internet sitesinde bulunan online ödeme aracıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura Sıra Numarası ve Müşteri numarasını girdikten sonra ödeme yapmak için kart bilgilerini girip işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu adımda karşılaşabilecek herhangi bir sorun için TEK Elektrik 0 850 22 22 835 numaralı çağrı merkezine ulaşılabileceğini de ayrıca belirtiyor.

 
Anlaşmalı Kurumlar Gişe DBS Otomatik Ödeme Online Ödeme Telefon ATM
Tek Elektrik            
Akbank            
Garanti            
Finansbank            
Halkbank            
PTT            
Şekerbank            
Türkiye İş Bankası            
YapıKredi            
Ziraat Bankası            
TEB            

TEK Elektrik İletişim Bilgileri

TEK Elektrik soyal medya hesaplarından, çağrı merkezinden, e-posta yoluyla ve benzerlerinden ayrışan WhatsApp Başvuru hattı ile serbest tüketici olan müşterilerine ve serbest tüketici adayı olan olası müşterilerine hizmet vermektedir.

  • TEK Elektrik'e ulaşmak için kullanabileceğiniz yollar
  • 0850 22 22 835 [TEK] numaralı TEK Elektrik çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.
  • 0539 951 4 444 numaralı telefondan WhatsApp Başvuru Hattı'na yazabilirsiniz
  • info@tekelektrik.com.tr e-posta adresinden
  • TEK Elektrik internet sitesindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

TEK Elektrik Adres

Adres: İçerenköy Mh. Eski Üsküdar Yolu Cd. Çayıryolu Sok. Ay plaza No:2 Kat:6 34752
Ataşehir/İSTANBUL
E-posta: info@tekelektrik.com.tr
Telefon: 0850 22 22 835
WhatsApp Başvuru Hattı: 0539 951 4444

Tek Elektrik Sosyal Medya Hesapları

TEK Elektrik Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn hesaplarını takip ederek güncel tarifeler ve sorularınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için Tek Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Tek Elektrik Çağrı Merkezi Numarası0850 22 22 835