Tepe Güvenlik

Güncelleme tarihi
min reading

Tepe Güvenlik, 1932 yılında Bilkent Holding'e bağlı şirketlerin özen güvenlik hizmetini vermek için kurulmuştur. Özel güvenlik, elektronik güvenlik, alarm izleme, liman ve gemilere yönelik RSO ve danışmanlık hizmeti ve özel güvenlik eğitimi konularında etkinlik göstermektedir. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayii A.Ş., 2011'de Tepe Güvenlik A.Ş.'yi kurarak elektronik güvenlik alanındaki faaliyetlerini bir araya toplamıştır. 

 

 

Tepe Güvenlik'in sunduğu hizmetler

Yangın / Gaz Alarmı

Duman dedektörü yardımıyla yangın durumu tespit edilir, abone aranır ve onay halinde itfaiye yönlendirlir. Duman dedektörü bulunmayan sistemlerde şifre paneli üzerinde yangın için buton bulunmaktadır. Onay halinde yine itfaiye yönlendirilir. İtfaiyeden alınan onayın ardından alarm hali alarm izleme merkezi tarafından sonlandırılır.

Hırsız Alarmı

Hareket dedektörü ve manyetik kontaklar yardımıyla soygun algılaması yapılır, aboneden yine onay istenir, ona göre emniyet güçleri adrese yönlendirilir.

Panik Alarmı 

Ev alarm sisteminde bulunan ve herhangi bir panik durumunda basılan butondur. Bu buton alarm sistemi aktif halde değilken de kullanılabilir. Kullanıcı talebine göre sesli ve sessiz özellikleri vardır. 

Tıbbi Alarm

Panik butonu gibi alarm sistemi aktif değilken de kullanılabilir. Tıbbı müdahale gerektirecek herhangi bir durumda basılarak alarm izleme merkezi ile iletişime geçilir ve acil durum onaylandığı takdirde, ambulans yönlendirilir.

Alarm İzleme Merkezi

2004 yılında Ankara Valiliği'nden aldıkları belgelerle hizmet vermeye başlayan Tepe Alarm izleme merkezi 365 gün 24 saat olmak üzere İstanbul, Ankara vb. dahil olmak üzere 81 ilde hizmet vermektedir. Alarm izleme merkezinin yedeği İstanbul'da bulunmakta böylelikle herhangi bir doğal afette verilen hizmet sürdürülmeye devam etmektedir. 

Alarm izleme merkezi operatörleri, deneyimli ve eğitimli kişiler arasından seçilir ve Güvenlik Kimlik kartına sahiptir. Alarm merkezi dışında aynı zamanda bilgi almak vb. konular için 7/24 hizmet veren bir çağrı merkezi bulunmaktadır.

Diğer Hizmetler

Tepe Güvenlik büyük işletmeler için IP ve Analog CCTV hizmetleri, Kontrollü Geçiş Sistemleri ve Diğer Güvenlik Sistemlerini sunmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

  • 444 83 73 numaralı telefondan Tepe Güvenlik çağrı merkezini arayıp ön talep vererek
  • İnternet sitesi üzerinden Bilgi Formu doldurarak

Tepe Güvenlik Kampanyaları

Tepe Güvenlik'in sunduğu paketler ve kampanyalara internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Avea gibi çözüm ortaklarıyla birlikte düzenledikleri kampanyalar ve Alarm sistemi kiralama için 24 ay taahhütlü kampanyalar mevcut seçeneklerde bulunmaktadır. 

Tepe Güvenlik İletişim ve Adres Bilgileri

Tepe Güvenlik A.Ş.

Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime No:266/C-16 34050, Ankara

Telefon: 444 83 73 

Faks: +90 (312) 248 80 49