TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Koronavirüs salgını süresince abonelik işlemleri nasıl olacak?

0212 900 27 29 numaralı çağrı merkezimizi arayın mevcut İNTERNET bağlantınızdan memnun değilseniz değiştirelim ya da yeni internet aboneliğinizi başlatalım. Taşınıyorsanız ya da yeni internet ve TV bağlatmak istiyorsanız Akıllı Tarife çağrı merkezinden farklı kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz tarifeye başvuru yapabilirsiniz.

Koronovirüs (Covid 19) salgını süresince elektrik, su, doğalgaz ve internet abonelik başvurusu ve abonelik iptali gibi konular hakkında süreçlerin nasıl işleyeceğiyle ilgili merak ettiklerinizi bir araya getirdik.


Koronovirüs (Covid 19) salgınından korunmak için yapabileceğimiz en önemli şey sosyal mesafelenmeye dikkat etmek. Evinizden çıkmadan da faturalarınızı ödeyebilir, elektrik, su, doğalgaz ve internet gibi çeşitli hizmetler için abonelik başvurusu ya da bu hizmetlerdeki abonelik işlemlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Elektrik Kesinti ve arızası durumunda 186

Elektrik kesintisi ve arızası yaşamanız halinde 186'yı aramalısınız. 186'yı tuşladığınızda santral sizi bulunduğunuz ilin elektrik tedarikçisine bağlayacaktır.

Doğalgaz Arıza ve Kesintisi durumunda 187

Doğalgaza ilişkin bir sorun yaşarsanız 187'yi aramalısınız.  Eğer doğal gazınız kesikse öncelikle ödeme bilgilerinizi sorgulamalısınız

Su ve Kanalizasyon sistemi sorunlarında 185

Su ve kanalizasyon sistemiyle ilgili bir sorun yaşarsanız 185'i aramalısınız. 

Elektrik, Doğalgaz, Su ve Kanalizasyon

Elektrik, doğalgaz ya da su aboneliğinizi ilgilendiren pek çok sorununuzu e-Devlet üzerinden çözebilirsiniz. E-devlet üzerinden birçok servise ait abonelik başlatma ve sonlandırma işlemleri yapılabilmektedir. Bu sayede dışarı çıkmaya gerek kalmadan abonelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

e-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız internet bankacılığı, elektronik imza, T.C. Kimlik Kartı uygulaması ya da mobil imza yöntemlerinden birini de kullanabilirsiniz. e-Devlet giriş sayfasından ilgili yöntemle ilgili yönlendirmelere ulaşabilirsiniz.

e-Devlet sistemiyle alakalı soru, şikayet ve önerileriniz için 160'ı arayabilirsiniz.

Elektrik abonelik, fatura ödeme ve elektrik tasarrufu çeşitli önlemler

Sosyal mesafelenmenin bir sonucu olarak evde geçirdiğimiz süre arttı. Elektrik tasarrufu için alabileceğiniz çeşitli önlemler için bu yazıyı inceleyin. "Elektrik Tasarrufu Nedir ve Nasıl Yapılır?"

Elektrik kesintisi yaşamanız halinde 186'yı aramalısınız. 186'yı tuşladığınızda santral sizi bulunduğunuz ilin elektrik tedarikçisine bağlayacaktır.

Bireysel abonelik başvurusu, abonelik fesih başvurusu, borç ve ödeme bilgileri sorgulama, fatura sorgulama işlemlerinizi e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Doğalgaz abonelik, fatura ödeme ve tasarruf için önlemler

Eğer bulunduğunuz ilin dışında başka bir ildeki doğalgaz dağıtım şirketine ulaşmak istiyorsanız rehberi incelemenizi öneririz. "Doğalgaz arızası durumunda nereyi aramalıyım?"

Doğalgaza ilişkin bir sorun yaşarsanız 187'yi aramalısınız.  Eğer doğal gazınız kesikse öncelikle ödeme bilgilerinizi sorgulamalısınız. 187'yı tuşladığınızda santral sizi bulunduğunuz ilin doğal gaz dağıtım şirketine bağlayacaktır.

Doğalgaz acil durum rehberini inceleyebilirsiniz.

Doğalgaz tasarrufu için neler yapanileceğinizi mi merak ediyorsunuz?  "Doğal Gaz Tasarrufu Yapmanın Yolları

Bireysel abonelik başvurusu, abonelik fesih başvurusu, borç ve ödeme bilgileri sorgulama, fatura sorgulama işlemlerinizi e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Su arıza sorunu ve fatura ödeme işlemleri

Bireysel abonelik başvurusu, abonelik fesih başvurusu, borç ve ödeme bilgileri sorgulama, fatura sorgulama işlemlerinizi e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Su ve kanalizasyon sistemiyle ilgili bir sorun yaşarsanız 185'i aramalısınız. 

İnternet bağlantısı, abonelik işlemleri ve sorun çözme

İnternet Koronavirüs salgını nedeniyle iç mekanlara kapandığımız bu günlerde en sık kullandığımız hizmet. Sosyal izolasyonda olsak dahi yeni abonelik başvurusunda bulunabilir ya da aboneliğinizi başka bir internet servis sağlayıcısına taşıyabilirsiniz.

Abonelik iptal için internet şirketinizin çağrı merkezini arayabilir, e-devlet üzerinden abonelik fesih işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İnternet Abonelik başvuru ya da şirket değiştirme

Akıllı Tarife internet ve tv paketlerine başvuru hattına 0212 900 27 29 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Mevcut internet bağlantınızdan memnun değilseniz değiştirelim ya da yeni internet aboneliğinizi başlatalım.

Kesinti sorunu

Bağlantı sorunu yaşıyorsanız internet hizmeti aldığınız İnternet Servis Sağlayıcı şirketin müşteri hizmetleri çağrı merkezleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Güncelleme tarihi