Akıllı Tarife Birlikte Elektrik Alımına hazırlanıyor

Türkiye enerji piyasaları hakkında kapsamlı bir bilgi portalı olarak Kasım 2015'den beri hizmet veren, aynı zamanda Karşılaştırma Motoru ve çağrı merkezindeki enerji danışmanları aracılığıyla elektrik, internet ve dijital TV gibi farklı hizmetlerde tüketicilerin en avantajlı tarifelere ulaşmasını sağlayan Akıllı Tarife Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiği yeni bir adım atıyor!  Yeni yıl ile başlayan dönemde tüketicileri birlik olarak daha fazla indirim kazanmaya  Akıllı Tarife ile Birlikte Toplu Elektrik Alımı'na davet ediyor! Yepyeni interne

İnternet + Digiturk Kampanyası

Submitted by Müge Kaş on
 
(function() { var qs,js,q,s,d=document, gi=d.getElementById, ce=d.createElement, gt=d.getElementsByTagName, id="typef_orm", b="https://embed.typeform.com/"; if(!gi.call(d,id)) { js=ce.call(d,"script"); js.id=id; js.src=b+"embed.js"; q=gt.call(d,"script")[0]; q.parentNode.insertBefore(js,q) } })()
powered by

The Witcher geliyor: İzlemek ve oynamak ne kadar internet harcar?

Netflix'in merakla beklenen dizisi The Witcher'ın ilk sezonu 20 Aralık 2019'da yayına giriyor. Adını ve hikayesini The Witcher kitap serisinden alan dizi, kendisi de değişime uğramış olan canavar avcısı Rivyalı Geralt'ın yaratıklar ve insanların karmaşa içinde yaşadığı bir dünyada kendi yerini bulma yolculuğunu anlatıyor. The Witcher, asıl ününü ise bilgisayar oyunu olarak piyasaya sunulan başarılı seriye borçlu. Hem oyun severler hem de dizi meraklıları The Witcher için internetin başına geçti.

Digiturk Aralık 2019 Film Programı

Digiturk ve Digiturk Play üzerinden Aralık ayında izlemeniz için Digiturk'ün film kanallarında bulunan filmleri listeledik.

Bizim için Şampiyon (IMDb Puanı: 8.5)

90'larda Türkiye'de geçen hikaye ünlü yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen efsanevi jokey Halis Karataş ve Begüm Atman'ın aşk hikayesini anlatıyor. 

Gösterim Zamanı: 7 Aralık 2019 22:00 Cumartesi günü

Subscribe to