You are here

Elektrik açma kapama bedeli ne kadar?

dask-kasko-trafik

Elektrik aboneliğinizi başlatırken elektrik şirketiniz sizden belirli bir ücret talep eder. Bu yazımızda, işlemlerinizi hızlıca halletmeniz için sizden istenecek bedelleri inceleyeceğiz.

ELEKTRİK FATURASI  'Yİ GEÇENLER İNDİRİM ALIYOR Hemen indirimli elektrik başvuru formunu doldurun, indirimli fiyatlardan elektrik alın.

Elektrik Abonelik Ücreti

Elektrik açma bedeli tüketici tipine göre farklılık göstermektedir. Detaylı açıklamalara aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Evinizin elektriği için ödemeniz gereken tutar

  yılında geçerli yeni elektrik abonelik sözleşme fiyatlarına göre, elektrik açma bedeli 5 kW gücünde elektrik bağlantısı olan konut tüketicisinin elektrik aboneliğini ismi üzerine almak için, "DASK primi hariç" ödemesi gereken bedeller aşağıdaki tabloda gösterilmiştir :

DİKKAT
Elektrik açma bedellerinin en yüksek tutarlı olanı güvence bedelidir. Güvence bedeli, aboneliğiniz için ödediğiniz depozitodur. Abonelik iptal ederken, tüm tutarı geri alırsınız.

Mesken Abonesinin Ödemesi Gereken Abonelik Bedeli Bileşenleri (5 kW Sözleşme Gücü)
Bedeller Tutar (TL)
Güvence Bedeli  
Damga Vergisi Güvence bedeline göre hesaplanır (binde 9,48'i)
Kesme-Bağlama  
Dosya Bedeli Tedarikçiye göre değişir.

İş Yeriniz elektriği için ödemeniz gereken tutar

  yılında geçerli yeni elektrik abonelik sözleşme fiyatlarına göre, elektrik açma bedeli 9 kW gücünde elektrik bağlantısı olan ticarethane tüketicisinin elektrik aboneliğini ismi üzerine almak için, "DASK primi hariç" ödemesi gereken bedeller aşağıdaki tabloda gösterilmiştir :

Ticarethane Abonesinin Ödemesi Gereken Abonelik Bedeli Bileşenleri (9 kW Sözleşme Gücü)
Bedeller Tutar (TL)
Güvence Bedeli  
Damga Vergisi Güvence bedeline göre hesaplanır (binde 9,48'i)
Kesme-Bağlama  
Dosya Bedeli Tedarikçiye göre değişir.