You are here

Age Enerji

2009 yılında kurulan Age Elektrik, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli elektrik tarifeleriyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

Age Enerji elektrik tarifeleri

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az   gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Bu limitin üzerinde elektrik tüketiyorsanız Age Enerji'ye geçiş yaparak indirimli elektrik alabilirsiniz.

Age Enerji mesken ve ticarethane abonelerine farklı indirimler ve tarife seçenekleri sunmaktadır. Bu tarifeler hakkında bilgi almak için Age Enerji ile iletişime geçebilirsiniz.

Age Enerji sözleşme şartları

Ne kadar teminat ödemek gerekli ?

Elektrik tedarikçileri müşterinin fatura ödememesi riskine karşı, sözleşme sırasında teminat alabilir. Görevli elektrik şiketleri bu tutarı güvence bedeli olarak adlandırır. Sözleşme sonlandırıldığında güvence bedeli iade edilir. Tedarikçinizi değiştirip teminat almayan bir tedarikçi ile anlaşma yaparsınız iade aldığınız güvence bedeli de cebinizde kalır. Öte yandan aylık faturası çok yüksek olan (10000 TL ve üzeri) ticarethane abonelerinden teminat istenmesi mümkündür. Şirketinizin aylık faturası çok yüksekse teminat koşullarını Age Elektrik'e danışmanızda fayda var.

Taahhüt koşulları nedir ?

Age Elektrik, sözleşmelerinin taahhüt süreleri genellikle bir yıldır. Taahhüt süresi dolmadan tedarikçi değişitirmeniz halinde iki aylık fatura tutarında ceza ödemeniz gerekir. Tedarikçi değiştirme dışında, örneğin taşınma nedeniyle sözleşmenizi sonlandırırsanız ceza uygulanmaz. Taahhütten kaçınıyorsanız Age Elektrik'in "Özgürsün" tarifesine yönelebilirsiniz.

AGE Enerji İletişim Bilgileri

AGE Enerji ile iletişime geçmek için birçok farklı yöntem bulunur. Telefon, eposta, internet sitesi gibi farklı iletişim yolları aşağıda listelenecektir.

  1. 444 3 243 (AGE) numaralı çağrı merkezi aracılığıyla
  2. AGE Enerji internet sitesi üzerindeki iletişim formu aracılığıyla
  3. Ad-Soyad ve e-postanızı bırakarak bülten aboneliği gerçekleştirerek
  4. enerji@age.com.tr mail adresine e-posta göndererek

AGE Enerji Adres Bilgileri

Adres: Tahran Caddesi No:19 06700 Kavaklıdere/ANKARA

Telefon: 0312 468 82 40

Faks: 0312 468 82 49

E-posta: enerji@age.com.tr