You are here

Akedaş Elektrik

Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde ana tedarikçi olan Akedaş, 2011 yılından beri elektrik satış hizmeti veriyor. Akedaş yerel abonelerine ve Türkiye'deki serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifeleri de sunuyor.

Akedaş Fatura İşlemleri     Akedaş Abonelik İşlemleri

Akedaş Müşteri Merkezleri     Akedaş İletişim Bilgileri

Akedaş Elektrik Mesken Birim Fiyatı

Akedaş, konut abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal mesken ve konut serbest tüketici tarifeleri. Detayları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Serbest tüketici, faturanız aylık ortalama   ve üzerinde olamalıdır. Bu tutar yılda   kWh enerjisi tüketimine denk gelir.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt Teminat
Ulusal mesken EPDK ulusal birim elektrik fiyatı Yok Güvence bedeli
Konut - serbest tüketici Ulusal mesken tarifesinden daha ucuz
Birim enerji fiyatı üzerinden indirim
- Yok
DeğerlendirmeTüm yerel tedarikçiler gibi Akedaş da konut grubu serbest tüketicilere yüksek oranda indirim sunmuyor; ancak serbest tüketici tarifesinin başka avantajları var. Örneğin, indirim oranı sabit ve teminat gerekmiyor; Akedaş ile sözleşme yaparsanız güvence bedeliniz cebinizde kalır ve hemen daha ucuza elektrik alabilirsiniz.

Akedaş Kurumsal Tarifeleri

İşletmelerin tüketimi, yılda   kWh tüketim gerektiren tedarikçi değiştirme limitini genellikle geçer. Elektrik faturasında ekonomi yapmak isteyen şirketler EPDK kontrolündeki ticarethane tarifesinden çıkabilir. Akedaş yüksek ve sabit indirim oranı sunarak kurumsal serbest tüketicileri de aboneleri arasına katmak istediğini gösteriyor. Aşağıda kurumsal şirketler için tarife detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt Teminat
Ulusal tarifeler EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi bu birim fiyattan faydalanmak için 6948 sayılı sanayi sicil belgesinin ibraz edilmesi gerekir.
Ticarethane sanayi sicil belgesi olmayan tüm şirketler bu gruptadır.
Yok Güvence bedeli
Ticari - serbest tüketici Ulusal ticarethane tarifesinden daha ucuz
Birim enerji fiyatı üzerinden indirim
- Yok
Değerlendirme Akedaş kurumsal serbet tüketicilere yalnız bir tarife seçeneği sunuyor. Yüksek oranli sabit indirim ve teminat gerektirmemesi Akedaş ticari tarifesinin olumlu özellikleri. İşletmenizin elektrik tüketimi çok yüksekse daha iyi bir birim fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz.