You are here

Akfen Toptan Elektrik

Akfen elektrik, 2011 yılından beri elektrik satış faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Akfen Elektrik bir Akfen Holding grup şirketidir. Holding, Türkiye'de hidroelektrik ve doğal gaz santrallerinde elektrik üretir.

Akfen mesken elektrik tarifeleri

Akfen toptan elektrik ismiyle faaliyet gösterse de mesken abonelerine oldukça avantajlı bir tarife sunar. Akfen mesken tarifesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Akfen'den elektrik almak için, ayda en az   fatura gerekir. Bu tutar ayda   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi PSH bedeli Hizmet bölgesi
Mesken sabit indirim - Epdk mesken birim enerji fiyatından Yok 1 yıl Yok Tüm Türkiye
Uzman görüşü

Teminat ve taahhüt uygulanmadığında tüketiciye ek maliyet oluşmamakta ve tüketici istediği zaman sözleşmesine son verebilmektedir.

İş yeri elektrik birim fiyatları

Akfen Elektrik, Türkiye'deki tüm iş yerlerine indirimli elektrik satabilir. Büyük ölçekli tüketim yapan kurumsal şirketlere özel teklifler hazırlayabilir. Ticarethane grubu tüketiciler için, sabit indirimli iş yeri tarifesinin detayları aşağıdadır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Sözleşme süresi PSH bedeli Hizmet bölgesi
İş yeri sabit indirim Epdk ticarethane birim fiyatı üzerinden
İşletmenin enerji tüketimine uygun teklif alınabilir.
Yok 1 yıl Yok Tüm Türkiye
 

Akfen Elektrik tarife koşulları

Tedarikçi değiştirme ücreti : Teminat

Teminat, tüketicileriden ödenmeyev fatura vb. durumlar için önlem olarak bir defaya mahsus alınan ve sorunsuz olarak tamamlanan sözleşme süresi sonunda iade edilen bir ücrettir. Akfen Elektrik abonelik sırasından tüketiciden teminat almaz.

Akfen Elektrik'in taahhüt şartları

Akfen Elektrik sözleşmesinin süresi bir yıldır; ancak taahhütlü değildir. Sözleşmenizi bitireceğinizi iki ay önceden bildirirseniz herhangi bir ceza ödemeden sözleşmenizi sonlandırabilirsiniz.