You are here

Aras Epsaş

FATURA ÖDE

Aras Epsaş, bölgesinde görevli tedarikçi olarak 2,5 milyonun üzerinde aboneye hizmet verir. Şirket, Aras bölgesinde oturan serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifesi de sunar.

Aras Abonelik İşlemleri     Aras Müşteri Hizmetleri

Aras Fatura İşlemleri     Aras İletişim Bilgileri

Sayfa özeti:

 1. Mesken Tarifeleri
 2. İşyeri - Kurumsal Tarifeler
 3. Nasıl abone olabilirim?
 4. Kampanyalar ve Fırsatlar
  1. Kampanyalar
  2. Fırsatlar
 5. Aras Elektrik'e nasıl ulaşırım?
  1. Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için
  2. Telefon ile ulaşmak için
  3. Adres bilgisi almak için


Meskenler için Aras Elektrik Tarifeleri

Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Kars, Bayburt, Iğdır illerinde, Aras Elektrik konut tüketicileri için iki tarife seçeneği sunuyor. Ulusal tarife ve bölgede oturan serbest tüketiciler için indirimli tarife. Ayrıntıları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Serbest tüketici olmak için limit, ayda en az   elektrik tüketimidir. Bu tutar yıllık   kWh elektrik enerjisine denk gelir.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Mesken - ulusal tarife Epdk ulusal birim enerji fiyatı uygulanır. Yok
Mesken - serbest Epdk ulusal birim enerji fiyatı üzerinden indirimli tarife
Serbest tüketici fiyatını öğrenmek için Aras Elektrik'i arayabilrsiniz
-
Değerlendirme

Serbest tüketici limitini geçiyorsanız görevli tedarikçi Aras Elektrik yerine indirimli elektrik şirketlerine yönelin. Alternatif şirketler, görevli şirketlerden daha yüksek indirim oranı uygular böylece daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Aras Elektrik Kurumsal Birim Fiyatlar

Aras dağıtım bölgesinde görevli tedarikçi olduğundan, kurumlara hem ulusal tarifeden hem de indirimli elektrik satışı yapabilir. Şirket kurumsal serbest tüketici tarifelerini tüketim büyüklüğüne göre gruplamamış.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Kurumsal Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden kurumlara bu fiyat uygulanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu tarifeden elektrik alır.
Yok
Kurumsal - serbest Ulusal birim fiyatlar üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketimine uygun birim fiyat teklifi alın.
-
Değerlendirme

Aras Epsaş işletmenizin tüketim miktarına göre size özel teklifler belirliyor. Şirketiniz için, Aras Epsaş ile sözleşme yapmadan önce, aldığınız birim fiyatı mutlaka piyasadaki indirimli tedarikçilerin teklifleriyle karşılaştırın.

Nasıl abone olabilirim?

Aras ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Kars, Bayburt, Iğdır illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Aras Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezlerinden abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Aras internet sitesi veya 444 9 433 numaralı telefon numarasından randevu alabilirsiniz.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
 1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
 2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
 3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
 4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
 5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Aras Elektrik diğer pek çok elektrik tedarikçisi gibi Serbest Tüketiciler için ulusal tarife fiyatları üzerinden indirimli fiyat seçenekleri veya zamsız tarifeler gibi çeşitli avantajlar sunabilir.

Kampanyalar

Aras Elektrik dönemsel olarak farklı oranlarda indirim ve özel tüketici gruplarına (engelli vatandaşlar, şehit / gazi aileleri vb.) özel faydalardan oluşan kampanyalar oluşturarak Serbest Tüketici adayları için sunabilir. Aras'ın kampanyaları piyasa şartlarına göre şirket tarafından belirlenir. Kampanyaları öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Elektrik tüketicileri tedarikçilerin belirlediği şekilde farklı fırsatlardan da yararlanabilirler. Tedarikçi şirketler çok çeşitli promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi fırsatlar sunabilmektedirler. Bu ek faydalar genellikle Serbest Tüketici adaylarına sunulur. Aras'ın sunduğu fırsatlarla ilgili bilgi için şirkete ait resmi internet sitesini takip edebilir veya çağrı merkezi ve şubeler vasıtasıyla yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

Aras Elektrik'e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Aras Elektrik Hizmet Noktaları ile abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.En yakın hizmet merkezi'ne ulaşmak için şirketin sitesindeki ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.

Telefon ile ulaşmak için

Aras Elektrik'e abonelik işlemleri hakkında bilgi almak için telefon yoluyla iletişim kurulabilir. 444 9 433 numaralı çağrı merkezi abonelik ile ilgili konularda danışabileceğiniz hattır. Yine aynı numaralı çağrı merkezi aracılığıyla bölgedeki dağıtım şirketine bağlanarak arıza ile kesintiler hakkında bidirimde bulunabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Bölgedeki tüm elektrik aboneleri (başka bir şirketten elektrik alıyor olsalar bile) kesinti ve arızalar ile ilgili dağıtım şirketi yetkililerinden destek alır.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

Adres : Şükrü Paşa Mahallesi TEK Lojmanları Sokak No:3 25050 Yakutiye / ERZURUM
Tel: 0850 200 5051
Faks: +90 (442) 232 32 15