You are here

Aras Epsaş

Aras Epsaş, bölgesinde görevli tedarikçi olarak 2,5 milyonun üzerinde aboneye hizmet verir. Şirket, Aras bölgesinde oturan serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifesi de sunar.

Aras Abonelik İşlemleri     Aras Müşteri Hizmetleri

Aras Fatura İşlemleri     Aras İletişim Bilgileri

Meskenler için Aras Elektrik Tarifeleri

Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Kars, Bayburt, Iğdır illerinde, Aras Elektrik konut tüketicileri için iki tarife seçeneği sunuyor. Ulusal tarife ve bölgede oturan serbest tüketiciler için indirimli tarife. Ayrıntıları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Serbest tüketici olmak için limit, ayda en az   elektrik tüketimidir. Bu tutar yıllık   kWh elektrik enerjisine denk gelir.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Mesken - ulusal tarife Epdk ulusal birim enerji fiyatı uygulanır. Yok
Mesken - serbest Epdk ulusal birim enerji fiyatı üzerinden indirimli tarife
Serbest tüketici fiyatını öğrenmek için telefon edin.
-
Değerlendirme

Serbest tüketici limitini geçiyorsanız görevli tedarikçi Aras Elektrik yerine indirimli elektrik şirketlerine yönelin. Alternatif şirketler, görevli şirketlerden daha yüksek indirim oranı uygular böylece daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Aras Elektrik Kurumsal Birim Fiyatlar

Aras dağıtım bölgesinde görevli tedarikçi olduğundan, kurumlara hem ulusal tarifeden hem de indirimli elektrik satışı yapabilir. Şirket kurumsal serbest tüketici tarifelerini tüketim büyüklüğüne göre gruplamamış.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Kurumsal Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden kurumlara bu fiyat uygulanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu tarifeden elektrik alır.
Yok
Kurumsal - serbest Ulusal birim fiyatlar üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketimine uygun birim fiyat teklifi alın.
-
Değerlendirme

Aras Epsaş işletmenizin tüketim miktarına göre size özel teklifler belirliyor. Şirketiniz için, Aras Epsaş ile sözleşme yapmadan önce, aldığınız birim fiyatı mutlaka piyasadaki indirimli tedarikçilerin teklifleriyle karşılaştırın.