You are here

Aydem Elektrik

Aydem, Aydın, Denizli ve Muğla illerine hizmet veren görevli elektrik perakende şirketidir. Aydem, Bereket Enerji Grubunun bir şirketidir.

Aydem Abonelik İşlemleri     Aydem Müşteri Hizmetleri

Aydem Fatura İşlemleri     Aydem İletişim Bilgileri

Aydem Mesken Elektrik Tarifeleri

Aydem, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 1,65 milyon aboneye hizmet vermektedir. AYDEM, serbest tüketici olmayan mesken ve ticarethane müşterilerine ulusal EPDK tarifesi üzerinden, serbest tüketicilere müşterilerinin isteği doğrultusunda indirimli tarifelerden elektrik sunmaktadır. Aydem, tüm Türkiye'deki serbest tüketicilere indirimli elektrik sağlamaktadır.Diğer çoğu görevli tedarikçi gibi, Aydem de diğer şirketlere nazaran çok avantajlı elektrik fiyatları sunmamaktadır.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanızın ortalama   civarında olmalıdır. AYDEM tüm Türkiye'ye indirimli elektrik hizmeti vermektedir.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok Aydın Denizli Muğla

İndirimli tarife

Ulusal tarifeden daha ucuz
Perakende hizmet bedeli alınmıyor
Birim enerji fiyatından yapılacak indirim oranı için faturanızı inceler.

1 yıl XX
Değerlendirme

Serbest tüketici limitini geçemeyen milyonlarca mesken abonesi, ulusal tarifeden elektrik almaya devam ediyor. Serbest tüketiciyseniz, Aydem'in serbest tüketici tarifesinden ya da diğer şirketlerin indirimli elektrik tarifelerinden yararlanabilirsiniz.

Aydem Kurumsal Birim Fiyatlar

Aydem, Aydın, Denizli ve Muğla'daki serbest tüketici olmayan şirketlere ulusal tarifeden elektrik satışı yapar. Tüm Türkiye'deki serbest tüketici sınırlarını geçen şirketlere indirimli elektrik imkanları sunmaktadır.

Aydem kurumsal tarifelerinin detayları

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok Aydın - Denizli - Muğla

İndirimli Tarife

Şirket faturanız   ve üzerindeyse teklif isteyin.

- Tüm Türkiye
Sanayi tarifesi Büyük ölçekli kurumlar tüketimlerine uygun fiyat teklifi alabilir. - Tüm Türkiye
Değerlendirme

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, Aydem'i arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Aldığınız teklifi indirimli elektrik şirketlerinin sunduğu tarifelerle karşılaştırmayı unutmayın!