You are here

Cerean Ucuz Elektrik

Cerean Enerji, 2009 yılında elektrik satış lisansını almış olan bir Fiba grup şirketidir. Şirketin, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Cerean mesken elektrik birim fiyatları

Cerean Elektrik tüm serbest tüketicilere mesken ve ticarethane ayrımı yapmaksızın tek bir tarife sunuyor. Cerean memnuniyeti ve şeffaflığa önem veriyor. Piyasanın yenilikçi şirketlerinden biri olarak online işlem merkezi ve akıllı telefon uygulamalarıyla müşterilerin işlemlerini hızlandırıyor. Cerean'a abonelik başvurusunu online olarak yapmak mümkün.

Serbest tüketici limitini geçmek için, ayda en az   elektrik tüketmek gerekir. Bu tutar yılda   kWh elektrik enerjisi tüketimi demektir.

Tarife Adı Mesken ve Ticarethane Taahhüt PSH Bedeli Hizmet bölgesi
Zamlanmayan

İki yıl boyunca sabit birim enerji fiyatlı tarife
500 TL'ye kadar ilk fatura ödenmez.

24 ay Var Tüm Türkiye

 Güncel fiyatlar için iletişime geçin.

  • Değerlendirme
  • Cerean'ın zamlanmayan tarifesinde yalnızca birim enerji bedeli sabittir; bu EPDK'nın enerji fiyatına yapacağı olası zamlara karşı koruma sağlar.
  • Zamlanmayan tarifenin avantajlarında biri her ay ne kadar ödeme yapacağınızı aşağı yukarı tahmin edebilmenizdir; ancak bu noktada fatura tutarının tükettiğiniz elektrik miktarına göre değişeceğini sadece birim fiyatın sabit olduğunu unutmayın. Aylık fatura borcunun sabitlenmesi sözkonusu değildir.
  • İki yıl boyunca taahütlü olması aboneliği istediğiniz zaman iptal etme özgürlüğünü kısıtlar.

Cerean'dan indirimli elektrik alma koşulları

Teminat alınır mı ?

Cerean elektrik piyasadaki rakiplerinin aksine hem mesken hem ticarethane abone grubundan teminat alır. Teminat tutarı tüketicinin önceki yıldaki en yüksek faturasının iki katıdır. Müşterilerin faturasına ödeyememe riskine karşı teminat alınır.

Taahhüt süresi

Cerean zamlanmayan elektrik tarifesi iki yıllık olarak yapılıyor. Sözleşme taahhütlü olduğundan, sona ermeden başka bir tedarikçiye geçtiğinizde aldığı tüm indirimi geri ödemeniz istenir.