You are here

CK Akdeniz Elektrik

CK Akdeniz Elektrik, Antalya, Isparta ve Burdur illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, yalnızca kendi hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapar.

CK Akdeniz İletişim     CK Akdeniz Müşteri Merkezleri

CK Akdeniz Fatura     CK Akdeniz Abonelik

Eviniz için CK Akdeniz Elektrik Tarifeleri

CK Akdeniz Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik ediyor. Online işlemler uygulamasıyla fatura sorgulama, endeks bildirme, itiraz etme ve bilgi güncelleme gibi işlemleri hızlandıran CK Akdeniz, indirimli elektrik tarifelerinde yaşanan rekabete katılmış değil. Şirket yakın zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışına başlayacak. CK Akdeniz Elektrik, Antalya, Isparta ve Burdur illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketici tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli el ektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Akdeniz dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CK Akdeniz'e telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CK Akdeniz Elektrik Fiyatları

CK Akdeniz görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Antalya, Isparta ve Burdur'da bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CK Akdeniz kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest tüketici

Şirket faturanız   ve üzerindeyse teklif isteyin.

-
Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CK Akdeniz elektrik'i arayarak fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, CK Akdeniz'le anlaşmadan önce indirmli elektrik şirketlerinin teklifleriyle karşılaştırmalarıdır.