You are here

Çoruh Aksa Elektrik

Çoruh Aksa Elektrik, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun illerinde ana elektrik şirketi olarak mesken ve kurumsal abonelere ulusal fiyatlardan elektrik satışı yapar. Çoruh Aksa'nın sahibi olan Aksa grubunun serbest tüketicilere satış yapan indirimli elektrik şirketi de bulunur.

Çoruh Aksa Abonelik İşlemleri     Çoruh Aksa Fatura İşlemleri

Çoruh Aksa Müşteri Merkezleri     Çoruh Aksa İletişim Bilgileri

Çoruh Aksa Mesken Elektrik Fiyat Tarifeleri

Çoruh Aksa Elektrik, indirimli elektrik tarifeleriyle ön plana çıkmıyor. Tedarikçi, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal fiyatlar ve indirimli tarife.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal tarife EPDK ulusal birim elektrik fiyatı Yok
İndirimli tarife Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim
Faturanız aylık   ve üzerindeyse
serbest tüketici fiyatlarını öğrenin.
-

 

Tavsiyemiz

Çoruh dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik alıyor. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri Çoruh Aksa Elektrik'e telefon ederek öğrenin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın. Aksa indirimli elektrik şirketinin tarifelerine de bakabilirsiniz.

Çoruh Aksa Elektrik Kurumsal Tarifeleri

Çoruh Aksa Elektrik görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun'da bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. Çoruh Aksa kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarife EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun
İndirimli tarife Ulusal ticarethane birim fiyatı üzerinden indirim
Faturanız   ve üzerindeyse fiyat teklifi alın.
-

 

Kurumsal tarife değerlendirmesi

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, Çoruh Aksa elektrik'i arayın ve fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları gizli tutuyor. Kurumsal serbest tüketiciye önerimiz, karar vermeden önce, indirimli tedarikçilerin sundukları avantajlı fiyatları değerlendirmesidir.