You are here

Çoruh Aksa Elektrik

Çoruh Aksa Elektrik, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun illerinde ana elektrik şirketi olarak mesken ve kurumsal abonelere ulusal fiyatlardan elektrik satışı yapar. Çoruh Aksa'nın sahibi olan Aksa grubunun serbest tüketicilere satış yapan indirimli elektrik şirketi de bulunur.

Çoruh Aksa Abonelik İşlemleri     Çoruh Aksa Fatura İşlemleri

Çoruh Aksa Müşteri Merkezleri     Çoruh Aksa İletişim Bilgileri

Çoruh Aksa Sayfa özeti:

 1. Mesken Tarifeleri
 2. Elektrik Kurumsal Tarifeler
 3. Nasıl abone olabilirim?
 4. Kampanyalar ve Fırsatlar
  1. Kampanyalar
  2. Fırsatlar
 5. CK Boğaziçi'ne nasıl ulaşırım?
  1. Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için
  2. Telefon ile ulaşmak için
  3. Adres bilgisi almak için


Çoruh Aksa Mesken Elektrik Fiyat Tarifeleri

Çoruh Aksa Elektrik, indirimli elektrik tarifeleriyle ön plana çıkmıyor. Tedarikçi, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal fiyatlar ve indirimli tarife.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal tarife EPDK ulusal birim elektrik fiyatı Yok
İndirimli tarife Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim
Faturanız aylık   ve üzerindeyse
serbest tüketici fiyatlarını öğrenmek için Çoruh Aksa ile iletişime geçiniz.
-

 

Tavsiyemiz

Çoruh dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik alıyor. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri Çoruh Aksa Elektrik'e telefon ederek öğrenin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın. Aksa indirimli elektrik şirketinin tarifelerine de bakabilirsiniz.

Çoruh Aksa Elektrik Kurumsal Tarifeleri

Çoruh Aksa Elektrik görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun'da bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. Çoruh Aksa kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarife EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun
İndirimli tarife Ulusal ticarethane birim fiyatı üzerinden indirim
Faturanız   ve üzerindeyse fiyat teklifi alın.
-

 

Kurumsal tarife değerlendirmesi

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, Çoruh Aksa Elektrik'i arayın ve fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları gizli tutuyor. Kurumsal serbest tüketiciye önerimiz, karar vermeden önce, indirimli tedarikçilerin sundukları avantajlı fiyatları değerlendirmesidir.

Nasıl abone olabilirim?

Çoruh Aksa ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Giresun illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Çoruh Aksa Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Çoruh Aksa internet sitesi veya 444 9 186 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
 1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
 2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
 3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
 4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
 5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Çoruh Aksa Elektrik Serbest Tüketiciler için sözleşmeler dahilinde farklı avantajlar içeren kampanyalar ve müşterilerinin yararlanacağı fırsatlar sunabilir.

Kampanyalar

Çoruh Aksa Elektrik ulusal tarife fiyatları üzerinden sözleşme ile belirlenen oranda indirim veye sabit fiyat uygulamalarından oluşan kampanyaları Serbest Tüketici adayları için sunabilir. Çoruh Aksa'nın kampanyaları şirket ile ikili anlaşma yapan tüketicilere bildirilir. Kampanyaları öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Elektrik tüketicileri elektrik alırken farklı fırsatlardan da yararlanabilirler. Tedarikçi şirketler çok çeşitli promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi fırsatlar sunabilmektedirler. Örneğin şirketin anlaşmalı olduğu farklı ödeme noktalarından da fatura ödemesi yapabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı ve kolay fatura ödeme imkanlarını değerlendirmiş olursunuz. Çoruh Aksa'nın sunduğu başka fırsatlarla ilgili bilgi için şirketle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Çoruh Aksa'ya nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Çoruh Aksa Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri ile abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.En yakın müşteri hizmetleri merkezi'ne ulaşmak için şirketin internet sitesine göz atabilirsiniz.

Telefon ile ulaşmak için

Çoruh Aksa'ya telefon yoluyla ulaşmak 444 9 186 numaralı çağrı merkezinden mümkün olabilmektedir. Bu hat vasıtasıyla aboneliğinizle ilgili her konuda destek alabilirsiniz. Yine aynı numaralı çağrı merkezi, bölgede görevli dağıtım şirketine de ulaşmanızı sağlar. Türkiye'nin her yerinde doğrudan 186 numaralı hat ile de bölgede görevli dağıtım şirketleriene ulaşılır. Arıza ile kesintiler, sayaç, bağlantı gibi teknik konularda tüm elektrik aboneleri (başka şirketten elektrik alıyor olsalar bile) bölgede görevli dağıtım şirketi ile işlem yürütür.

Adres bilgisi almak için

ÇORUH ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.

Esentepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı
Özgür İş Merk. No: 145-B Trabzon
Tel: (0462) 377 61 00
Faks: (0462) 377 61 72
E-posta: bilgi@coruhaksa.com