You are here

RWE İndirimli Elektrik

Avrupa'nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan RWE Elektrik, 2008 yılından beri Türkiye'de de faaliyet gösterir. RWE'nin serbest tüketicilere sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda detaylı olara inceledik.

RWE Elektrik, Türkiye'de özellikle kurumsal tarifeler konusunda uzmanlaşmıştır. RWE, konut abonelerine indirimli elektrik satışı yapmasının yanı sıra; iş yerlerinin tüketim hacimlerine uygun tarifeler geliştirmiştir.

RWE elektrik mesken tarifesi

RWE Elektrik konut tüketicilerine iki tarife sunuyor: Tedaş endeksli ve sabit fiyatlı. Tarifelerin detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Elektrik tedarikçisi değiştirebilmek için, ayda en az   elektrik tüketmek gerekir. Bu tutar yılda   kWh elektrik enerjisi tüketimine karşılık gelir. Detaylı bilgiyi RWE Elektrik websitesi üzerinden bulabilirsiniz.

RWE ticarethane elektrik birim fiyatları

RWE Elektrik alternatif tedarikçi olduğundan, Türkiye'deki tüm iş yerlerine indirimli elektrik satışı yapabilir. RWE Elektrik, aylık faturası çok yüksek olan kurumsal şirketlere özel yüksek tasarruflu tarife teklifleri hazırlayabilir. 

Kurumsal tüketiciler için RWE Elektrik

Elektrik tüketimi yüksek olan büyük ölçekli kurumsal bir şirketi temsil ediyorsanız şirket tüketimine uygun teklif almak için RWE ile iletişime geçin. RWE Elektrik, hem enerji danışmanlığı hem de ihtiyaca özel tarife seçenekleri sunarak büyük şirketlerin enerji maliyetlerini düşürmeyi hedefliyor.