You are here

Gediz Elektrik

Gediz Elektrik, İzmir ve Manisa illerine hizmet veren görevli elektrik perakende şirketidir. 2013 yılında Gediz Elektrik, Aydem'in bünyesine katılmıştır.

Gediz Elektrik Abonelik İşlemleri     Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri

Gediz Elektrik Borç Sorgulama     Gediz Elektrik İletişim Bilgileri

Gediz Elektrik Mesken Tarifeleri

Gediz Elektrik, İzmir ve Manisa illerinde 2.5 milyon aboneye hizmet vermektedir. Gediz Elektrik İzmir ve Manisa illerindeki müşterilerini EPDK ulusal tarife üzerinden ücretlendirmektedir. Serbest tüketiciler için indirimli elektriği ise Aydem bünyesinde tüm Türkiye için sağlamaktadır. Diğer çoğu görevli tedarikçi gibi, Gediz Elektrik diğer şirketlere nazaran çok avantajlı elektrik fiyatları sunmamaktadır.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanızın ortalama   civarında olmalıdır. Gediz Elektrik tüm Türkiye'ye indirimli elektrik hizmeti vermektedir.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok İzmir, Manisa

İndirimli tarife

Ulusal tarifeden daha ucuz
Perakende Hizmet bedeli alınmıyor
Enerji birim fiyatı üzerinden indirim oranı için özel teklif isteyin

- Tüm Türkiye
Uzman Görüşü

Serbest tüketici limitini geçemeyen milyonlarca mesken abonesi, ulusal tarifeden elektrik almaya devam ediyor. Serbest tüketiciyseniz, Gediz Elektrik'in indirimli tarifesinden ya da diğer elektrik şirketlerinin avantajlı tarifelerinden yararlanabilirsiniz.

Gediz Elektrik Kurumsal Tarifeler

Gediz Elektrik İzmir ve Manisa'daki şirketlere ulusal tarifeden elektrik satışı yapar. AYDEM Elektrik aracılığıyla da tüm Türkiye'deki serbest tüketici sınırlarını geçen şirketlere indirimli elektrik imkanları sunmaktadır.

Gediz Elektrik kurumsal tarifelerinin detayları

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok İzmir - Manisa

İndirimli tarife

Şirket faturanız   ve üzerindeyse teklif isteyin.

- Tüm Türkiye
Sanayi tarifesi Büyük ölçekli kurumlar tüketimlerine uygun fiyat teklifi alabilir. - Tüm Türkiye
Kurumsal tarife tavsiyemiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, Gediz Elektrik'i arayıp ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ama aldığınız teklifi indirimli elektrik şirketlerinin sunduğu tarifelerle karşılaştırmayı unutmayın!