You are here

Kepsaş / Kayseri Elektrik

Kayseri Elektrik'in 610 bine yakın abonesi vardır. Piyasanın serbestleşme sürecinde kurulan Kepsaş, 2012 yılından beri Kayseri dağıtım bölgesinde görevli elektrik tedarikiçisidir.

Kepsaş İletişim     Kepsaş Fatura Ödeme

Kepsaş Müşteri Merkezleri     Kepsaş Abonelik Başvurusu

Kayseri Elektrik Mesken Tarifesi

Kayseri Elektrik, görevli elektrik şiketi olduğundan mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketiciler için indirimli tarife. Şirket indirimli elektrik satışını yalnızca kendi bölgesindeki serbest tüketicilere yapıyor.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için aylık faturanızın ortalama 130 TL (yıllık 4000 kWh tüketim ve üzeri) olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Mesken Epdk ulusal birim enerji fiyatı Yok
İndirimli tarife Epdk mesken birim fiyatı üzerinden indirimli -
Uzman Görüşü Serbest tüketici limitini geçiyorsanız Kepsaş'ın teklifini kabul etmeden önce mutlaka indirimli elektrik tedarikçileri ile karşılaştırın.

Kepsaş Ticarethane Birim Fiyatı

Ticarethanelerin birçoğu serbest tüketici limitinin üzerinde tüketim yapar; bu yüzden doğal olarak serbest tüketici olarak görülebilir. Şirketler, elektrik tedarikçisi değiştirerek yüksek fiyatlı ulusal ticarethane tarifesine göre, hemen tasarrufa geçebilir. Kayseri Elektrik, kurumsal abone gruplarını ve tarife detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal tarife Sanayi Üretim yapan ve sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketler faydalanır.
Ticarethane tarifesi sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmelere uygulanır.
Yok
Serbest tüketici Ulusal ticarethane birim fiyatları üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketim miktarına uygun birim fiyat için iletişime geçin.
-
İşletmeler için tavsiyemiz Şirketininizn tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Kepsaş'tan teklifleri alın; fakat mutlaka piyasadaki alternatif elektrik tedarikçileri ile karşılaştırın. İndirimli elektrik tedarikçileri, yerel elektrik sağlayacılarına göre daha fazla indirim uygulayabilmektedir.