You are here

Limak Enerji Uludağ Elektrik

Daha önce CLK bünyesinde bulunan Uludağ Elektrik, bir Limak Holding kuruluşu olarak CLK bünyesinden ayrılmış ve Limak Enerji - Uludağ Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, bunun yanında kendi hizmet bölgesinde olsun olmasın, Tüm Türkiye'deki Serbest Tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapabilir.

Limak Enerji Uludağ Abonelik      Limak Enerji Uludağ İletişim

Limak Uludağ Fatura Sorgulama      Limak Uludağ Müşteri Merkezleri

Eviniz için Limak Enerji Uludağ elektrik tarifeleri

Limak Enerji Uludağ Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik eden bir Limak Holding kuruluşudur. Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Şirket aynı zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da Serbest Tüketici statsündeki elektrik kullanıcılarına indirimli elektrik satışı  yapabilmektedir. 

Serbest tüketici olup indirimli el elektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır. Bu tutar yıllık   kWh elektrik tüketimine denk gelmektedir.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Uludağ dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için Limak Enerji Uludağ'a telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için Limak Enerji Uludağ Elektrik Fiyatları

Limak Enerji Uludağ görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket, Serbest Tüketicilere indirimli elektrik satışını acenteler vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest Tüketici

Şirket faturanız  ve üzerindeyse teklif isteyin.

İkili anlaşma ile belirlenir

 

Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa ve Limak Enerji Uludağ Elektrik'ten elektrik almayı düşünürseniz, şirkete ulaşarak fiyat teklifi almanız gerekmektedir. Şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, karar vermeden önce, bir çok tedarikçiden fiyat alarak sunulan avantajlı fiyatları karşılaştırarak değerlendirmeleridir.