You are here

Mepaş / Meram Elektrik

FATURA ÖDE

Mepaş Elektrik, Aksaray, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir ve Niğde illerinden oluşan Meram bölgesinde ana elektrik satış şirketidir. Mepaş yalnızca kendi hizmet bölgesinde oturan tüketicilere indirimli elektrik satışı yapar.

Aydem sayfa özeti:

 1. Meram Elektrik Mesken Tarifeleri
 2. Meram Elektrik Kurumsal Tarifeler
 3. Nasıl abone olabilirim?
 4. Kampanyalar ve Fırsatlar
  1. Kampanyalar
  2. Fırsatlar
 5. Meram Elektrik'e nasıl ulaşırım?
  1. Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için
  2. Telefon ile ulaşmak için
  3. Adres bilgisi almak için


Mepaş Enerji Abonelik Başvuru     Mepaş Enerji Müşteri Hizmetleri

Mepaş Enerji Fatura Sorgulama     Mepaş Enerji İletişim Bilgileri

Eviniz için Mepaş Elektrik Tarifeleri

Mepaş Aksaray, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir ve Niğde'deki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketicilere indirimli tarife.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için aylık faturanızın ortalama   (yıllık   kWh tüketim ve üzeri) olmalıdır. 

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarifesi EPDK ulusal birim elektrik fiyatı Yok Aksaray, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir ve Niğde
İndirimli elektrik tarifesi Ulusal tarifeden daha ucuz indirimli fiyatlar için Mepaş ile iletişime geçmeniz gerekir - Tüm Türkiye
Uzman Görüşü

Serbest tüketici limitini geçemeyen milyonlarca mesken abonesi, ulusal tarifeden elektrik almaya devam ediyor. Serbest tüketiciyseniz, Gediz Elektrik'in indirimli tarifesinden ya da diğer elektrik şirketlerinin avantajlı tarifelerinden yararlanabilirsiniz. Karşılaştırmanızı yapın ve daha çok tasarruf edin.

Nasıl abone olabilirim?

Meram Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Aksaray, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir ve Niğde illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Meram Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Meram Elektrik internet sitesi veya 444 7 786 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
 1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
 2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
 3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
 4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
 5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Meram Elektrik'ın hem serbest hem de serbest olmayan tüketicilere kolaylıklar sağlayıp tasarruf etmelerini sağlayacak kampanya ve fırsatları olmaktadır.

Kampanyalar

Meram Elektrik dönemsel olarak farklı oranlarda indirim ve ek faydalardan oluşan kampanyalar sunabilmektedir. Şirket Fast Pay ile yapılan fatura ödemelerine tüm tüketciler için %5 indirim uygulamaktadır. Böylece tüketiciler hem daha az hem da daha pratik ödeme yapabiliyor. Ayrıca Türkiye'ye ait ödeme platformu Troy üzerinden Param MEPAŞKart sahibi olan müşteriler indirim kampanyaları ve ödeme kolaylıkları içeren ve yenilenen fırsatlardan yararlanabiliyorlar. Bunlar dışında Mepaş, Serbest Tüketiciler için de indirim teklifleri sunmaktadır. Meram Elektrik'in kampanyaları şirketin internet sitesinde yayınlanır. Kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgi için şirketin sitesini ziyaret edebilir veye müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Tüketiciler elektrik alırken farklı fırsatlardan da yararlanabilirler. Mepaş Online İşlemler Merkezi vasıtasıyla fatura ödemesi yapan tüketicilere kredi kartlarına 2 ile 9 arasında değişen taksit fırsatları sunulmuştur. Ayırca Param MEPAŞKart'ın sunduğu değişen fırsatlardan da yararlanabilirsiniz: Bu karta dilediğiniz gibi para yükleyip harcayabilir, Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde avantajlar kazanabilirsiniz. Şirketin sunduğu fırsatları internet sitesinden takip edebileceğiniz gibi iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz.

Meram Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Meram Elektrik Hizmet noktaları ile abonelik ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.En yakın hizmet noktası'na ulaşmak için siteye göz atın.

Telefon ile ulaşmak için

Meram Elektrik çağrı merkezi 444 7 786 numaralı hattan hizmet vermektedir. Yine aynı numaralı çağrı merkezi aracılığıyla Meram Dağıtım'a ulaşabilirsiniz. Dağıtım şirketleri arıza ile kesintiler hakkında işlem yapacak yetkili kurumdur ve doğrudan 186 numaralı telefondan hizmet verirler. Bölgedeki tüm elektrik aboneleri kesinti ve arızalar ile ilgili Meram Dağıtım ile görüşür.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

Adres: Nişantaş Mahallesi Kemerli Caddesi B Blok No: 24 Selçuklu/KONYA Çağrı Merkezi : 444 7 786 Faks : 0 850 314 59 99 E-Posta : info@mepasenerji.com