You are here

Trepaş / Trakya Elektrik

FATURA ÖDE

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde görevli olan Trepaş, Trakya dağıtım bölgesindeki abonelerine ve Türkiye'nin her yerinden serbest tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapar.

Trakya Elektrik Sayfa özeti:

 1. Trepaş Mesken Tarifeleri
 2. Trepaş Tarifeler
 3. Nasıl abone olabilirim?
 4. Kampanyalar ve Fırsatlar
  1. Kampanyalar
  2. Fırsatlar
 5. Trakya Elektrik'e nasıl ulaşırım?
  1. Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için
  2. Telefon ile ulaşmak için
  3. Adres bilgisi almak için


Trepaş Enerji Abonelik İşlemleri     Trepaş Enerji Müşteri Hizmetleri

Trepaş Enerji Fatura Sorgulama     Trepaş Enerji İletişim Bilgileri

Trakya Elektrik Mesken Birim Fiyatları

Trepaş mesken abonelerine iki tarife seçeneği sunuyor: Ulusal ve serbest tüketiciler için indirimli tarife. Trepaş görevli elektrik şirketi olmasına rağmen; serbest tüketici tarifesi indirimli tedarikçilerle rekabet edecek bir indirim oranına sahip. Görevli tedarikçilerin deavantajı, birim fiyataa perakende satış hizmet bedeli uygulayarak tasarruf tutarını olumsuz etkilemeleridir.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için aylık faturanızın ortalama   (yıllık   kWh tüketim ve üzeri) olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarifesi Epdk mesken birim enerji fiyatı Yok Trakya
Serbest tüketici Epdk mesken birim enerji fiyatı üzerinden indirim - Tüm Türkiye
Uzman Görüşü Trepaş Trakya bölgesinde 1 milyona yakın aboneye hizmet veriyor. Eğer tüketiminiz serbest tüketici olamaya yetiyorsa şirket ile görüşerek teklif alabilir veya diğer tedarikçilere geçiş yapabilirsiniz.

Trepaş Kurumsal Tarifeler

Çoğu işletmenin tüketimi, yılda   kWh olan serbest tüketici limitini kolaylıkla geçiyor. Serbest tüketici olan şirketler, yüksek fiyatlı ulusal ticarethane tarifesinden indirimli tarifeye geçerek maliyetlerini düşürebilir. Perakende satışta liderlik hedefleyen Trepaş, Trakya bölgesi dışındaki ticarethanelerde de önemli bir pazar payına sahip olduğunu açıklamıştır. Trepaş Enerji kurumsal abone gruplarını ve tarife detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarifesi Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketlere uygulanır
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu birim fiyattan elektrik alır.
Yok Trakya
Serbest tüketicik Ulusal ticarethane birim fiyatı üzerinden indirim
İşletmenin enerji tüketim çok yüksekse uygun teklif almak için iletişime geçin.
- Tüm Türkiye
İşletmeler için tavsiyemiz Şirketinizin tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Tedarkçinizi seçmeden önce karşılaştırma yapmayı unutmayın.

Nasıl abone olabilirim?

Trakya Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Trakya Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Trakya Elektrik internet sitesi veya 444 88 35 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
 1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
 2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
 3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
 4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
 5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Trakya Elektrik müşterilerinin daha avantajlı hizmet almaları için kampanya ve fırsatlar sunabilir.

Kampanyalar

Trakya Elektrik Serbest Tüketiciler için ev ve iş yerlerine indirimli elektrik hizmeti sunmaktadır. Şirketin internen sitesinde Kampanyalar bölümünde Tüketimi Düşük Serbest Tüketiciler için İkili Anlaşma kampanyası yer almaktadır. Trakya Elektrik'in kampanyaları şirketin internet sitesinde yayınlanır. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Elektrik aboneleri tedarikçi şirketin iş birlikleri veya sunduğu özel uygulamalar sayesinde elektrik alırken ek fırsatlardan da yararlanabilirler. Dönemsel olarak promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi fırsatlar sunabilmektedirler. Trakya Elektrik'in sunduğu fırsatları internet sitesinden takip edebileceğiniz gibi bilgi için şirketle iletişime geçmeyi de deneyebilirsiniz.

Trakya Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Trakya Elektrik Hizmet noktaları ile abonelik ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri internet sitesindeki Trepaş Müşteri Portalı yoluyla yapmak da mümkündür. En yakın hizmet noktası'na ulaşmak adresleri sitede bulabilirsiniz.

Telefon ile ulaşmak için

Trakya Elektrik'e telefondan ulaşamak için 444 88 35 numaralı hattı aramalısınız. Bu numaradaki çağrı merkezi aracılığıyla Trakya Dağıtım'a da ulaşılabilir. Arıza ve kesintiler olduğu durumda Trakya Elektrik hizmet bölgesinde hizmet alan tüm elektrik aboneleri ( başka şirketten elektrik alsalar bile) Trakya Dağıtım ile görüşmelidir. Trakya Dağıtım'a doğrudan ulaşmak için 186 numaralı hattı arayın.

Adres bilgisi almak için

Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş

Çağrı Merkezi:

444 88 35
Adres:

100. Yıl Mahallesi, Barbaros Caddesi,
No: 24/2 (B BLOK) Süleymanpaşa, Tekirdağ

Telefon:

0282 264 59 59

E-Posta:

bilgi@trepas.com.tr