You are here

Trepaş / Trakya Elektrik

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde görevli olan Trepaş, Trakya dağıtım bölgesindeki abonelerine ve Türkiye'nin her yerinden serbest tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapar.

Trepaş Enerji Abonelik İşlemleri     Trepaş Enerji Müşteri Hizmetleri

Trepaş Enerji Fatura Sorgulama     Trepaş Enerji İletişim Bilgileri

Trakya Elektrik Mesken Birim Fiyatları

Trepaş mesken abonelerine iki tarife seçeneği sunuyor: Ulusal ve serbest tüketiciler için indirimli tarife. Trepaş görevli elektrik şirketi olmasına rağmen; serbest tüketici tarifesi indirimli tedarikçilerle rekabet edecek bir indirim oranına sahip. Görevli tedarikçilerin deavantajı, birim fiyataa perakende satış hizmet bedeli uygulayarak tasarruf tutarını olumsuz etkilemeleridir.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için aylık faturanızın ortalama   (yıllık   kWh tüketim ve üzeri) olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarifesi Epdk mesken birim enerji fiyatı Yok Trakya
Serbest tüketici Epdk mesken birim enerji fiyatı üzerinden indirim - Tüm Türkiye
Uzman Görüşü Trepaş Trakya bölgesinde 1 milyona yakın aboneye hizmet veriyor. Eğer tüketiminiz serbest tüketici olamaya yetiyorsa şirket ile görüşerek teklif alabilir veya diğer tedarikçilere geçiş yapabilirsiniz.

Trepaş Kurumsal Tarifeler

Çoğu işletmenin tüketimi, yılda   kWh olan serbest tüketici limitini kolaylıkla geçiyor. Serbest tüketici olan şirketler, yüksek fiyatlı ulusal ticarethane tarifesinden indirimli tarifeye geçerek maliyetlerini düşürebilir. Perakende satışta liderlik hedefleyen Trepaş, Trakya bölgesi dışındaki ticarethanelerde de önemli bir pazar payına sahip olduğunu açıklamıştır. Trepaş Enerji kurumsal abone gruplarını ve tarife detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi
Ulusal elektrik tarifesi Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketlere uygulanır
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu birim fiyattan elektrik alır.
Yok Trakya
Serbest tüketicik Ulusal ticarethane birim fiyatı üzerinden indirim
İşletmenin enerji tüketim çok yüksekse uygun teklif almak için iletişime geçin.
- Tüm Türkiye
İşletmeler için tavsiyemiz Şirketinizin tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Tedarkçinizi seçmeden önce karşılaştırma yapmayı unutmayın.