You are here

Türel Elektrik

Türel Elektrik Logo

Üründül Enerji Grubu’na bağlı olarak“Türkiye’nin Elektriği” mottosuyla toptan ve perakende elektrik satışı gerçekleştiren TÜREL Elektrik yarım asırlık tecrübesiyle enerji sektörünün öncülerindendir. Bu gücünü elektrik tüketicilerine hesaplı ve avantajlı elektrik tarifeleri sunmak için kullanmaktadır.

UYARI! Bu şirket şu anki dönemde ne yazık ki teklif verememekte ve portföyüne yeni tüketici alamamaktadır.


Türel Elektrik Mesken Tarifeleri

Türel Elektrik tüm Türkiye'deki mesken elektrik tüketicilerine indirimli elektrik satış hizmeti sunablir. Serbest tüketiciyseniz yani aylık elektrik faturanız  'nin üstünde geliyorsa, eviniz için Türel Elektrik ile indirimli elektrik tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.TÜREL Elektrik evinizin ihtiyaçlarına yönelik fiyat ve ödeme yöntemleri oluşturur ve  elektrik faturalarınızda indirim avantajları sağlayabilir. Tedarikçi değiştirerek indirimli elektrik aldığınız takdirde, sayaç değişimi ve elektrik kesintisi yaşamazsınız ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Türel Elektrik Ticarethane Tarifeleri

Türel Elektrik işyerleri için de avantajlı tarifeler sunmaktadır. İşyerlerinin tüketimi yüksek olduğundan, yüksek indirim oranlarına ulaşması daha olasıdır. Eğer işyerinize ait elektrik faturası  'yi geçiyorsa Türel Elektrik' teklif almak üzere başvurabilirsiniz. Elektrik tedarikçinizi değiştirirken sayacınız değişmeyecek ve elektrik kesintisi yaşamayacaksınız. Aynı zamanda Türel Elektrik'ten indirimli elektrik alırken hiçbir ek ücret de ödemezsiniz.

Elektrik zammı durumunda

Elektrik tarifelerine getirilecek ulusal bir zam halinde Türel Elektrik'ten belirli bir oranda indirim aldıysanız, bu indirim oranı değişmez. Ancak indirim, bu zamlı birim fiyat üzerinden uygulanacağından birim fiyatta artış görebilirsiniz, fakat her durumda size sunulan oranda indirim uygulandığından tasarrufunuz aynı oranda devam eder.