You are here

Yepaş / Yeşilırmak Elektrik

FATURA ÖDE

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde ana elektrik şirketi olan Yepaş, 2013 yılında beri satış hizmeti veriyor. Yepaş, Yeşilırmak dağıtım bölgesindeki abonelerine ve tüm serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifesi de sunuyor.

Sayfa özeti:

 1. Yepaş Mesken Tarifeleri
 2. YepaşKurumsal Tarifeler
 3. Nasıl abone olabilirim?
 4. Kampanyalar ve Fırsatlar
  1. Kampanyalar
  2. Fırsatlar
 5. Yepaş'a nasıl ulaşırım?
  1. Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için
  2. Telefon ile ulaşmak için
  3. Adres bilgisi almak için


Yepaş Abonelik İşlemleri    Yepaş İletişim

Yepaş Fatura İşlemleri     Yepaş Müşteri Hizmetleri

Yepaş Elektrik Mesken Birim Fiyatları

Yepaş konut abonelerine iki tarife seçeneği sunuyor: Ulusal mesken tarife ve serbest tüketiciler için indirimli tarife. Tarifelere seçenekleri kısıtlı da olsa şirket özellikle 24 saat kesintisiz hizmet veren çağrı merkeziyle müşterilerinin sorunlarına hızlı çözüm üretmeyi hedefliyor.

Serbest tüketici, faturanız aylık ortalama   ve üzerinde olmalıdır. Bu da yıllık   kWh elektrik enerjisi olan tüketim limitinin karşılığıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal mesken tarifesinden daha ucuz
Birim enerji fiyatı üzerinden indirim
-
Tavsiyemiz Yepaş görevli elektrik tedarikçisi olduğu için indirim oranlarını alternatif şirketler ile karşılaştırmanız faydalı olacaktır. Serbest tüketici olabiliyorsanız diğer indirimli tarifeleri de inceleyerek daha fazla tasarruf şansı elde edebilirsiniz.

İşletmeler için Yepaş Elektrik Tarifeleri

İşletmeler genellikle yıllık   kWh olan serbest tüketici limitini geçer. Serbest tüketici statüsü olan şirketler indirimli elektrik tarifelerine geçerek ekonomiye başlayabilir. Yepaş kurumsal tarife detayları aşağıdadır.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal Elektrik Tarifesi EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok
İşletmeler
Serbest tüketici
Ulusal ticarethane tarifesinden daha ucuz
Birim enerji fiyatı üzerinden indirim (vergi hariç)
-
İşletmeler için görüşümüz İşletmeler enerji tüketim miktarlarına özel teklifler alabilir. Önerimiz Yepaş'ı arayarak şirketinizin tüketimine özel verdiği fiyatı öğrenmeniz ve piyasadaki diğer tarifelerle karşılaştırmanız.

Nasıl abone olabilirim?

Yeşilırmak Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Yeşilırmak Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Yeşilırmak Elektrik internet sitesi veya 444 55 23 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
 1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
 2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
 3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
 4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
 5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Yeşilırmak Elektrik Serbest Tüketiciler için ulusal tarife fiyatları üzerinden indirim kampanyaları ve ek faydalar içeren fırsatlar sunabilir.

Kampanyalar

Yeşilırmak Elektrik Serbest Tüketici adayları için indirimli elektrik hizmeti sunmaktadır. Yepaş'ın bu kampanyasındaki indirimler ikili anlaşamalar ile belirlenir ve ulusal tarife fiyatları üzerinde belirlenen oranda indirim uygulanır. Bu sayede tüketiciler elektrik aırken tasarruf edebilir. Yeşilırmak Elektrik'in kampanyaları şirketin internet sitesinde Kampanyalar bölümünde yer alır. Kampanyaları öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Yepaş müşterileri elektrik alırken şirketin ek fırsatlarından da yararlanabilirler. Yepaş, yeni eklenen ödeme kanalı Sanal Pos ile daha kolay ve hızlı ödeme devrini başlattı. Sanal Pos ile yapılan ödemeler sitemden de sorgulanabilmektedir. Ödeme ile ilgili bir diğer yenilik ise Fast Pay ile yapılan ödemelerde %5 indirim fırsatıdır. Bu sayede aboneler kolayca fatura ödeme yaparken indirim de kazanabilirler.
Yepaş'a abone olurken faydalanabileceğiniz bir kolaylık da DASK (Zorunlu Deprem Sigortası) ile iligili: Aboenlikte talep edilen DASK poliçesini Yepaş'ın müşteri hizmetleri merkezlerinden kolayca edinebilirsiniz. Ayrıca Yepaş' ın Vodafone ile kurduğu iş birliği çerçevesinde Vodafone'da da Yepaş üyelerine özel fırsatlar sunulmakta. Yeşilırmak Elektrik'in sunduğu fırsatlarla ilgili bilgi için internet sitesini ziyeret edebilir veya şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşilırmak Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Yeşilırmak Elektrik Hizmet noktaları : abonelikle ilgili tüm işlemler ve diğer ihtiyaçlarınız için danışabileceğiniz en yakın hizmet noktası'na ulaşmak için siteyi inceleyebilirsiniz.

Telefon ile ulaşmak için

Yeşilırmak Elektrik çağrı merkezine 444 55 23 numaralı hattan ulaşarak abonelikle ilgili konularda yardım alabilirsiniz.. Yine aynı numaraldan Yeşilırmak Dağıtım'a bağlanmak da mümkün olmaktadır. Arıza ve kesintilerden şikayetçiyseniz veya teknik konularda desteğe ihtiyacınız varsa dağıtım şirketine ulaşmanız gerekir. Dağıtım şirketlerinin tüm Türkiye'de dorudan hattı 186'dır. Yepaş'ın bölgesinde Yepaş veya herhangi başka  bir şirketten elektrik alan  tüm elektrik aboneleri teknik konularda Yeşilırmak Dağıtım ile görüşür.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Blv. 368-370, 55200 Atakum/Samsun
Telefon: (0362) 311 58 00