You are here

Yepaş / Yeşilırmak Elektrik

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde ana elektrik şirketi olan Yepaş, 2013 yılında beri satış hizmeti veriyor. Yepaş, Yeşilırmak dağıtım bölgesindeki abonelerine ve tüm serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifesi de sunuyor.

Yepaş Abonelik İşlemleri    Yepaş İletişim

Yepaş Fatura İşlemleri     Yepaş Abonelik İşlemleri

Yepaş Elektrik Mesken Birim Fiyatları

Yepaş konut abonelerine iki tarife seçeneği sunuyor: Ulusal mesken tarife ve serbest tüketiciler için indirimli tarife. Tarifelere seçenekleri kısıtlı da olsa şirket özellikle 24 saat kesintisiz hizmet veren çağrı merkeziyle müşterilerinin sorunlarına hızlı çözüm üretmeyi hedefliyor.

Serbest tüketici, faturanız aylık ortalama   ve üzerinde olmalıdır. Bu da yıllık   kWh elektrik enerjisi olan tüketim limitinin karşılığıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal mesken tarifesinden daha ucuz
Birim enerji fiyatı üzerinden indirim
-
Tavsiyemiz Yepaş görevli elektrik tedarikçisi olduğu için indirim oranlarını alternatif şirketler ile karşılaştırmanız faydalı olacaktır. Serbest tüketici olabiliyorsanız diğer indirimli tarifeleri de inceleyerek daha fazla tasarruf şansı elde edebilirsiniz.

İşletmeler için Yepaş Elektrik Tarifeleri

İşletmeler genellikle yıllık   kWh olan serbest tüketici limitini geçer. Serbest tüketici statüsü olan şirketler indirimli elektrik tarifelerine geçerek ekonomiye başlayabilir. Yepaş kurumsal tarife detayları aşağıdadır.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal Elektrik Tarifesi EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok
İşletmeler
Serbest tüketici
Ulusal ticarethane tarifesinden daha ucuz
Birim enerji fiyatı üzerinden indirim (vergi hariç)
-
İşletmeler için görüşümüz İşletmeler enerji tüketim miktarlarına özel teklifler alabilir. Önerimiz Yepaş'ı arayarak şirketinizin tüketimine özel verdiği fiyatı öğrenmeniz ve piyasadaki diğer tarifelerle karşılaştırmanız.