You are here

Yıldırım Enerji

Yıldırım Enerji, 1963'de kurulan Yıldırım Şirketler Grubu'nun 2010 yılında enerji santrali yatırımlarını gerçekleştirmek adına Yıldırım Enerji Yatırımları A.Ş.'yi kurmasıyla A'dan Z'ye Tedarik Zinciri kuran bir şirkettir. Yıldırım Enerji  enerji santralleri için gerekli olan yakıtın (birincil enerji) temini, yine gruba ait gemi ve tankerlerle taşınması, elleçlenmesi, enerjinin üretimi, iletimi ve elektrik sayacında rekabetçi fiyatlarla tüketiciye teslimatını gerçekleştirir.

Dünya çapında 4 kıtada ve 21 ülkede faaliyet gösteren Yıldırım Enerji, elektrik tedarik aşamasında da küresel erişimini ve güçlü finansal yapısını kullanarak, operasyonel tecrübesini müşteriyi memnun etmeye odaklanan bir yaklaşımla elektrik tüketicilerinin hizmetine sunuyor. 

Eviniz için Direkt Enerji Birim Fiyatları

Tedarikçi değiştirmek için, Akıllı Tarife çağrı merkezini 0850 390 28 39 numaralı telefondan   arayarak bilgi ve tüketiminize göre teklif alabilirsiniz. Akıllı Tarife çağrı merkezi elektrik şirketi değiştirme başvurunuzu alır, sözleşmenizi hazırlar ve sizi en tasarruflu tarifeye yönlendirir. Tanıtım

Yıldırım Enerji, indirimli elektrik alma imkanı bulunan serbest tüketicilere avantajlı fiyatlar sunuyor. Sunduğu bu fiyatlara yenilikçi yapısıyla farklı alternatifler de getiren Yıldırım Enerji'nin güçlü yanı, yüksek faturalara yüksek indirimler verebilmesi

Serbest tüketici olmak ve indirimli elektrik almak için, aylık faturanızın ortalama   (yıllık   kWh tüketim ve üzerinde) olmalıdır.

Açıklama Perakende Hizmet Bedeli alınıyor mu? Taahhüt Teminat
EPDK aktif enerji birim fiyatı üzerinden indirimler Hayır 1 yıl Var

Yıldırım Enerji  fatura miktarına göre değişik indirimler sunmaktadır.

Teminat ve Taahhüt

Tedarikçi şirketler tüketicilerden sözleşme süresince ödenmeyen faturalara karşı güvence olarak teminat bedeli talep edebilir. Bu bedel bir defaya mahsus olarak alınır ve sözleşme boyunca tüketici faturalarını sorunsuz ödediği takdirde sözleşme sonunda iade edilir.

Taahhüt ise tüketicinin sözleşme süresi boyunca enerjisini sözleşme yapmış olduğu tedarikçiden alacağına dair beyanıdır. Buna göre tüketici, normal şartlarda sözleşme süresi sona ermeden tedarikçi değişikliği yapamaz. Ancak tedarikçinin sorumluluklarını yerine getirmediği durumlarda fesih hakkı bulunur.