You are here

Zorlu İndirimli Elektrik

Zorlu elektrik, 2000 yılından beri elektrik ticaret faaliyetlerini sürdürür. Şirketin, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Zorlu Elektrik bir Zorlu Enerji grup şirketidir. Grup, Türkiye'de hidroelektrik, jeotermal, doğal gaz ve rüzgar santrallerinde elektrik üretir. Zorlu Elektrik, Türkiye'de halka açılan ilk enerji şirketidir ve hisselerinin %32'si İstanbul borsasında işlem görür.

Zorlu elektrik mesken fiyatları

Zorlu Elektrik konut tüketicilerine tek bir tarife sunuyor. Zorlu indirimli mesken tarifesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Serbest tüketici limitini geçmek için, ayda en az   elektrik tüketmek gerekir. Bu tutar yılda   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Zorlu Elektrik'in tarifelerinin ve indirim oranlarını şirket ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İş yeri elektrik birim fiyatları

Zorlu Elektrik alternatif tedarikçi olduğundan, Türkiye'deki tüm iş yerlerine kurumlara indirimli elektrik satışı yapabilir. Zorlu Elektrik, aylık faturası çok yüksek olan kurumsal şirketlere özel yüksek tasarruflu tarife teklifleri hazırlayabilir. Tarifeler hakkında daha fazla bilgi için Zorlu Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm Zorlu Elektrik tarifeleri için geçerli koşullar

Zorlu Elektrik'in taahhüt uygulaması

Sözleşme sona ermeden başka bir tedarikçiye geçme durumunda mesken sahibi tüketicilerin aldığı tüm indirimi iade etmesi talep edilir..Eğer ticarethane ise, bu indirim iadesine ek olarak sözleşmesinde yer alan oranda ceza ödemesi gerekir.