Digiturk Banner Logo

Akıllı Tarife ile internet & TV tarifelerinize indirim!

Bizi arayın ucuz internet ve TV başvurunuzu yapın ya da başvuru formunu doldurun sizi teklifimizle geri arayalım!

İnternet, TV ve Mobil Hizmetler Hakkında Faydalı Bilgiler

Facebook, Instagram, Youtube, Netflix ve Spotify gibi sosyal medya ve eğlence uygulamalarının internet tüketimi ve daha az veri ile sosyal medya kullanımı için öneriler burada!
Görüntülü konuşmada internet harcama miktarı, görüntülü konuşma uygulamaları, ekran paylaşımı, kaydetme ve yayınlama özellikleri ile internet paketi seçenekleri burada.
İnternet taahhüt bozma durumda cayma bedeli hesaplaması, cayma bedelinin yasal olarak uygulanması ve tüketici olarak haklarınız, itiraz yolları ve daha fazlası bu yazıda.
Zoom Cloud Meetings nedir, Zoom Meetings nasıl yapılır? Zoom üyelik ücretli mi? Ses gelmiyorsa ne yapabilirsiniz? Zoom uygulaması hakkında merak ettikleriniz...
Wifi nedir, nasıl çalışır? Ne zaman icat edildi? Açılımı wireless fidelity mi? Bant genişliği nedir? Wifi standartları hakkında bilmek istedikleriniz.
Süper Lig ne zaman başlıyor ve bitiyor? Yeni sezondaki tarihler neler? Maç yayınları nereden izlenir? Süper Lig maçları internetten izleme ve daha fazlası bu yazıda!
Süper lig maçlarının yayın platformu Lig TV, yeni adıyla beIN Sports hakkında bilgiler, izleme yolları, yayınlanan ligler ve spor karşılaşmaları ve daha fazlası.
Mobil verileriniz çabuk bitiyorsa ve telefonunuzun internetini daha tasarruflu kullanmak istiyorsanız, mobil verilerinizi daha az harcamanızı sağlayacak çözümler burada!
Mobil internetin yavaşlama sorununun nedenleri, telefonun internet hızını arttıracak çözümler, mobil veri yavaş olduğunda yapılabilecekler ve hız testi gibi faydalı bilgiler burada!
Mobil veri ve telefondan internet kullanımı, mobil veri avantajları, telefonda mobil veri açma ve kapama, tasarruf ve mobil veri paylaşımı hakkında faydalı bilgiler.
Modem resetleme yöntemleri, modem resetleme sonrası internet sorunu ve çözümü, modeme reset attıktan sonra kurulum ve arayüz ayarları hakkında bilgiler.
IP adresini gizlemek, konum bulmayı engellemek, bölgenizde engelli içeriklere erişmek veya internette anonim olmak için tercih edilebilir. IP adresi gizleme ile bağlantılı bir çok bilgi burada!
IP adresi tanımı ve işlevleri, IP adresi sorgulama, IP değiştirme, varsayılan ağ geçidi (default gateaway) ve ağ alt maskesi (subnet mask) IP adresleri bulma hakkında bilgiler.
Statik IP kullanma ve alma, Statik IP ücretleri, değişken veya sabit ve özel IP adresleri, Dinamik IP ve Statik IP farkları, IP değiştirme ve fazlası...
İnternet kullanılamıyor hatasının nedenleri, telefonda Wifi ayarları, IP ve DNS değiştirme, modem resetleme ve kanal değişikliği gibi çözümler burada!