TV-İnternet-Mobil

İnternet tarifeniz çok mu pahalı? Bizi arayın, internet faturanızı düşürelim.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirin!

İnternet tarifeniz çok mu pahalı? Başvuru formunu doldurun, internet faturanızı düşürelim.

İnternet sözleşmenizi nasıl iptal edebilirsiniz?

Güncelleme tarihi
min reading

Herhangi bir internet şirketinden Fiber ve ADSL internet hizmeti alıyorsunuz ve herhangi bir sebeple iptal etmeyi mi düşünüyorsunuz? Taahhüt durumunuz, sözleşme şartları, iptal işleminin nasıl yapılabildiği hakkında detaylı bilgi için yazımızı inceleyin.


İnternet Feshi

Taahhüt bozunca cayma bedeli ödenir mi?

Fiber ya da ADSL internet hizmetini alırken kullanıcılar genellikle şirketlerin sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanmak ister. Şirketler de tarife fiyatlarına ek indirimler içeren ve müşteriler için daha avantajlı bu kampanyaları genellikle belirli bir süre için abone olmayı taahhüt eden kullanıcılara sözleşme çerçevesinde sunar. Bu nedenle sözleşme tarihiniz bitmeden yapmak istediğiniz internet abonelik iptal işlemlerinde cayma bedeli uygulanabilir.

Bununla birlikte birçok şirket kendi aboneliklerini daha da cazip kılmak amacıyla zaman zaman diğer şirketlerin sözleşmelerinden doğan cayma bedelini karşılamayı teklif edebilir. Farklı bir internet şirketine geçmeyi düşünmüyorsanız, fesih işlemini sözleşmeniz sona ermeden yapmak isterseniz cayma bedelini kendiniz ödemek durumunda kalırsınız..

Genellikle internet şirketleri sözleşmelerinizin bitimine yakın mevcut aboneleriyle iletişime geçerek farklı teklifler sunar. Bu şekilde hem kullanıcılar kampanyasız ve daha yüksek fiyatlarla hizmetlere ulaşmaz, şirketler de sözleşme tazelemiş olur.

TV-İnternet-Mobil

İnternet tarifeniz çok mu pahalı? Bizi arayın, internet faturanızı düşürelim.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirin!

İnternet tarifeniz çok mu pahalı? Başvuru formunu doldurun, internet faturanızı düşürelim.

Turkcell Superonline internet hizmetini nasıl iptal ederim?

Bayii aracılığıyla Superonline iptal işlemi

Turkcell Superonline Noktaları’ndan herhangi birine giderek iptal evrağını imzalayan abonelerin abonelik fesih işlemleri başlatılır. 

Faks yoluyla internet feshi nasıl yapılır?

Turkcell Superonline çağrı merkezi ile fesih talebinizi teyit ettikten sonra 0850 502 61 49 faks numarasına imzalı iptal dilekçesini göndermeniz gerekmektedir.

KURUMSAL İNTERNET ABONELERİ DİKKATİptal işlemi gerçekleştirmek isteyen Kurumsal Turkcell Superonline müşterilerinin, müşteri yöneticileri veya çağrı merkeziyle iletişime geçmesi gerekir.

Millenicom internet sözleşmesi iptal ederken

Millenicom internet aboneliğinizi iptal ettirmek için 0850 333 0 333 nolu Millenicom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da yazılı iptal başvuru dilekçenizi kimlik fotokopisi ile birlikte abone tarafından imzalanmış olarak 0212 709 70 30 nolu faks hattına ya da Millenicom genel müdürlük adresine posta ile gönderebilirsiniz.

TurkNet internet aboneliği nasıl iptal edilebilir?

TurkNet internet hizmeti taahhütsüz sunulduğu için dilendiği zaman cayma bedeli ödemeden iptal edilebilir.

İnternet abonelik iptal talebi, Abone/Hizmet numarası, güncel iletişim bilgileri, imzalanmış ve önlü-arkalı kimlik fotokopinizin bulunduğu bir dilekçe ile 0212 216 55 60 numaralı faks numarasına gönderebilirsiniz. Faksınızı takiben 24 saat içinde faturalama durdurulur ve 7 gün sonra internet hizmeti otomatik olarak sonlandırılır ve SMS ile bilgilendirme yapılır. 

Turksat Kablo İnternet fesih işlemi

Türksat A.Ş. İl Müdürlüklerine ve Türksat İş Ortağı noktalarına aboenin kendisi başvurup veya İl Müdürlüklerine faks göndererek internet aboneliği iptal edilebilir.

Faks yoluyla iptal işleminde, abonenin  iletişim bilgilerinin ve fesih taleplerinin yer aldığı dilekçe ve kimlik fotokopilerini, aboneliklerinin bulunduğu ile ait İl Müdürlüklerine faks yoluyla göndermeleri gerekir. Bu işlemin ardından yetkili personeller, sunulan iletişim bilgileri aracılığıyla teyit almak için irtibata geçer ve fesih işlemi gerçekleştirilir.