TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

İnternet & TV abonelikleri nasıl iptal edilir?

Güncelleme tarihi
min reading

Turkcell Superonline, Millenicom, Turknet, Kablonet gibi internet şirketlerinden ya da Digiturk ve D-Smart gibi TV şirketlerinden internet/TV hizmeti alıyorsanız ve iptal etmek istiyorsanız, bu yazımızda tüm bu şirketlere dair iptal işlemlerine dair detaylı bilgiye ulaşın. E-devlet kapısından online olarak ya da şirketlerin faks, posta ya da online olarak sunduğu diğer iptal yönetemlerini inceleyin. 


E-devlet aracılığıyla online olarak abonelik feshi nasıl yapılır?

E-devlet sistemi üzerinden online olarak internet ve TV şirketlerinin abonelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet şifresi ya da online bankacılık şifresi ile giriş yaparak fesih işlemlerini başlatabilirsiniz.

Abonelik fesih adımından ilgili kurumu /şirketi seçerek aboneliğinizi sorgulayabilirsiniz. Abonelik sorgulama adımında abonelik başlangıç tarihi ve taahhütün bitiş tarihinizi görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte son 6 aya ait abonelik fesih başvurularınızı ve durumunu görüntüleyebilirsiniz. 

Abonelik iptal başvurusundaki adımları eksiksiz bir şekilde tamamladığınız takdirde ücretlendirme periyodu 24 saat içerisinde durdurulur. Bu süreç içerisinde bu abonelik üzerinden aldığınız hizmet kesilebilir ya da kısıtlanabilir.

Şirket değiştirirken internetsiz kalmayın İptal başvurusunun işlem sürecinde internetsiz kalmamak için ortalama 7 gün önceden internet başvurunuzu yapabilirsiniz!

Cayma bedeli ödemek zorunlu mu?

Cayma bedeli internet aboneliğine ilk başvururken sözleşmenizde bulunan taahhüt süresini tamamlamadan aboneliğini bitirmek isteyen kullanıcıların ödediği bir bedeldir. Cayma bedeli sözleşmenizde kalan aylardaki indirim miktarına göre hesaplanır.

Bununla birlikte rekabet içerisinde diğer internet / TV şirketleri yeni yapacağınız sözleşmede vereceğiniz taahhüt ve şirketinizi değiştirmeniz halinde cayma bedelinin tamamını ya da bir kısmını karşılamayı teklif edebilir.

Turkcell Superonline internet aboneliği nasıl iptal edilir?

Bayii aracılığıyla Superonline iptal işlemi

Turkcell Superonline Noktaları’ndan herhangi birine giderek iptal evrağını imzalayan abonelerin abonelik fesih işlemleri başlatılır. 

Faks yoluyla internet feshi nasıl yapılır?

Turkcell Superonline çağrı merkezi ile fesih talebinizi teyit ettikten sonra 0850 502 61 49 faks numarasına imzalı iptal dilekçesini göndermeniz gerekmektedir.

KURUMSAL İNTERNET ABONELERİ DİKKATİptal işlemi gerçekleştirmek isteyen Kurumsal Turkcell Superonline müşterilerinin, müşteri yöneticileri veya çağrı merkeziyle iletişime geçmesi gerekir.

Millenicom internet sözleşmesi iptal ederken

Millenicom çağrı merkezi 0850 333 0 333 numarasından Millenicom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da iptal başvuru dilekçenizi imzalayarak, kimlik fotokopisi ile birlikte 0212 709 70 30 nolu faks hattına ya da Millenicom genel müdürlük adresine posta ile gönderebilirsiniz.

TurkNet internet aboneliği nasıl iptal edilebilir? 

İnternet abonelik iptal talebi, Abone/Hizmet numarası, güncel iletişim bilgileri, imzalanmış ve önlü-arkalı kimlik fotokopinizin bulunduğu bir dilekçe ile 0212 216 55 60 numaralı faks numarasına gönderebilirsiniz. Faksınızı takiben 24 saat içinde faturalama durdurulur ve 7 gün sonra internet hizmeti otomatik olarak sonlandırılır ve SMS ile bilgilendirme yapılır. 

Turksat Kablo İnternet fesih işlemi

Kablonet internet ve TV aboneliklerinizi iptal etmek için Türksat A.Ş. İl Müdürlüklerine ve Türksat İş Ortağı noktalarına aboneliğin sahibi başvurabilir ya da İl Müdürlüklerine faks göndererek internet aboneliği iptal edilebilir. Faks yoluyla iptal işleminde, abonenin  iletişim bilgilerinin ve fesih taleplerinin yer aldığı dilekçe ve kimlik fotokopilerini göndermeleri gerekir. Bu işlemin ardından yetkili personeller, sunulan iletişim bilgileri aracılığıyla teyit almak için irtibata geçer ve fesih işlemi gerçekleştirilir.

TV Feshi

Digiturk Abonelik iptali nasıl yapılır?

E-devlet üzerinden aboneliğe sahip kullanıcı olarak kendi bilgilerinizle giriş yaparsanız Digiturk iptal başvuru formunu doldurup, ilgili alana belgeyi yükleyerek fesih işlemi yapabilirsiniz. Bununla birlikte Digiturk iptal formunu Kimlik sureti fotokopisi ile birlikte Digiturk yetkili merkezlerine teslim edilebilir ya da aşağıdaki adrese posta yoluyla gönderebilirsiniz.
Adres: Digiturk 
Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon AŞ
Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı
No: 45 Kat: 1-2-3  Beşiktaş 34353 İstanbul

D-smart abonelik fesih işlemleri nasıl yapılır?

E devlet kapısı üzerinden online olarak Dsmart aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için e-devlete internet bankacılığı ya da kimliğinize kayıtlı şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.  iptal dilekçesi ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte posta yoluyla (PTT) imzalı olarak göndererek, 0212 478 03 33 faks numarasına ileterek ya da  Dsmart yetkili merkezlerine dilekçe ve nüfus cüzdanı fotokopisi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Abonelik dilekçenizin imzalı olduğunu, ve Smartkart ve mobil telefon numaranızı yazmayı unutmayın.