Digiturk Banner Logo

İnternet ve TV tarifelerinizi indirin!

Bizi arayın ucuz internet ve TV başvurunuzu birlikte yapalım ya da başvuru formunu doldurun sizi teklifimizle geri arayalım!

Digiturk Banner Logo

İnternet ve TV tarifelerinizi indirin!

Tüm internet şirketlerini inceleyin veya başvuru formunu doldurun sizi teklifimizle geri arayalım!

TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Digiturk Abonelik Başvuru ve İptal İşlemleri

Güncelleme tarihi
min reading
Digiturk Logo

Dijital TV yayını, internet hizmeti ve TV yayını ekseninde birçok ek hizmet sunan Digiturk internet ve TV paketleri için abonelik işlemleri hakkında tüm bilgiler bu yazıda.

Abonelik İşlemleri 

Digiturk üyesi olmak için

 Digiturk müşteri hizmetlerine 0212 473 73 73 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 Digiturk satış noktalarına başvurabilirsiniz.

 Digiturk internet sitesi üzerinden Hemen Başvur'a tıklayarak bilgilerinizi doldurun.

 Akıllı Tarife'ye özel Digiturk tarifeleri için 0850 390 2937 başvuru merkezini arayın.

Abonelik Taşıma

Digiturk aboneliğinizi başka bir yere taşımak için öncelikle Digiturk müşteri hizmetlerinden taşıma için talep oluşturmanız gerekir. Bu nakil talebiniz, nakil işlemini gerçekleştirmek istediğiniz adres bölgesindeki teknik servise iletilir. Bu yeni teknik servis ile iletişime geçerek Digiturk üyeliğinizin nakil işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DİGİTURK ABONELİK NAKİL ÜCRETLERİ Nakil işleminin gerçekleşeceği adreste çanak ve altyapı varsa 35 TL, çanak yoksa 45 TL, ikisi de yoksa 85 TL ödenir. Ek üyeliklerde, abonelik başına 20 TL ek ücret alınır.

Digiturk Online İşlemler

Digiturk internet sitesi üzerindeki "Online İşlemler" menüsünden fatura işlemleri, ek paket satın alma, paket değiştirme, ek servisler, ikinci üyelik talebi gerçekleştirebilir, şifrenizi, online işlem şifrenizi, pin kodunuzu sıfırlayabilir ve üyelik numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Digiturk Plus kullanııları uzaktan kayıt ve etiketleme yapabilmektedir.

İnternet aboneliği

Digiturk internet aboneliğini Turkcell Superonline ile birlikte sunmaktadır. Sadece internet paketi sunmadığı için sunduğu kampanyalara ve paketlere göre farklı Digiturk paketlerini seçme imkanınız bulunmaktadır. İnternet aboneliği ile birlikte TV hizmetini sunsa da iki hizmet için ayrı ayrı fatura kesilmektedir. İnternetinizin fiber internet olması için Turkcell Superonline altyapısının yeterli olması gerekmektedir. Yalın internet isterseniz, Turkcell Superonline'ın talep ettiği 10 TL yalın internet ücretini dersiniz.

Abonelik İptal

Digiturk aboneliğini iptal etmek için yazılı bir dilekçe ile Digiturk'e başvurmanız gerekmektedir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun zorunlu tuttuğu bu prosedürü aşağıdaki gerekli belge ve bilgilerle tamamlayarak gönderdiğiniz takdirde, Digiturk sizinle 24 saat içinde iletişime geçer. SMS atarak belgeleri teslim aldığına dair bir bilgilendirme yapılmadıysa belgeleriniz Digiturk'e ulaşmamış demektir. Bu gibi bir durumda belgeleri eksiksiz bir şekilde doldurarak tekrar yollayıp iptal talebinizi yenileyebilirsiniz. Yine bir geri dönüş alamazsanız +90 (212) 473 73 73 müşteri hizmetleri tel. numarasını arayarak yardım alabilirsiniz. Digiturk üyeliği nasıl iptal ettirilir? Aboneliğinizi iptal ettirmek için aşağıda belirtilen belgeler ve bilgileri içerek dilekçeyi Digiturk'ün iptal için belirlediği kanallardan birine iletmeniz gerekmektedir.

Digiturk üyelik iptal dilekçesini

  1. Faks: 0 (212) 473 99 99
  2. Digiturk Yetkili Teknik Servis
  3. Mektup: "Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat: 1-2-3 Beşiktaş 34353 İstanbul" adresine

 

  • Digiturk aboneliği iptal için dilekçede bulunması gereken bilgiler ve gerekli evraklar
  • Arkalı önlü nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İmza
  • İptal nedeni
  • İletişim bilgileriniz
  • İptali istenilen aboneniliğe ait üyelik numarası ve Digiturk dijital kart numarası