TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

D-Smart Adsl ve Fiber İnternet

Güncelleme tarihi
min reading

Sayfa Özeti:

2007 yılından beri faliyet gösteren D-Smart bir Doğan TV grup şirketi olup, Türkiye'nin en büyük dijital yayın platformlarından biridir. Başta sadece, dijital yayın sunan D-Smart, internet servis sağlayıcısı Smile ile 2010 yılında bir araya geldi ve 2014 yılında, "D-Smart İnternet" markasıyla internet hizmetleri de sunmaya başladı. Attığı son adımlarla D-Smart, tüketicilere televizyon, eğlence ve internet hizmetlerini tek elden sunmayı amaçlıyor.


D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERi NUMARASI D-Smart internet ve TV aboneliğinizin varsa ve arıza yaşıyorsanız D-SMART Çağrı merkezi numarası 0850 266 0266 aracılığıyla kendilerine ulaşabilirsiniz.

D-Smart tarafından sunulan hizmetler

D-Smart ile internet ve uydu üzerinden dijital yayın sağlayan televizyon hizmeti alabilrsiniz. Kurumsal müşteriler için farklı çözümler de sağlayan D-Smart hizmetlerini dilerseniz beraber dilerseniz ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

D-Smart İnternet

D-smart ile dilerseniz ADSL, dilerseniz D-Smart Fiber hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

D-Smart TV

D-smart TV, Türksat ve Hubnet uyduları üzerinden yayın yapan 66'sı HD 270'i aşkın kanalı müşterilerine sunmaktadır. D-Smart abonelerine uydu üzerinden verdiği hizmetin yanı sıra D-Smart Blu adında bir ürün çıkarmış olup, bu ürünle, internet üzerinden canlı TV ve farklı içeriklere sahip kanallara erişim sunmaktadır. Bu hizmette, programları istediğiniz kadar kaydedebilir, aynı anda farklı programları kayıt altına alabilirsiniz ve bu hizmetler aylık kotanızdan düşmez. Aynı zamanda izlediğiniz programların, Facebook ve Twitter'daki yorumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz

D-Smart İnternet Tarifeleri

Aşağıdaki tabloda D-Smart tarafından sunulan bazı kampanyaları ve paketlerini listeledik. D-Smart bu kampanyaları yeni müşterileri içindir. Süreli ve süresiz bir çok kampanya olduğundan ve fiyat/performans olarak çok değişkenlik gösterdiğinden, internet tarifesi seçerken dikkat edilecek noktalar yazımızı okumanızı öneririz.

Kampanya Açıklama Hız Kota Fiyat Taahhüt
D-Smart TV + İnternet Kampanyası

TV paketleri + internet

İlk ay tüm kanallar hediye!

Kurulum ve aktivasyon bedeli hediye. 

10 Mbps'e kadar Limitsiz 89,90 TL'den başlayan fiyatlar 24 Ay
D-Smart TV + Fiber İnternet Kampanyası

TV paketleri + Fiber internet

İlk ay tüm kanallar hediye!

Kurulum ve aktivasyon bedeli hediye. 

24 Mbps'ye kadar Limitsiz 104,90 TL'den başlayan fiyatlar 24 Ay
Fiber İnternet Kampanyası Kurulum ve aktivasyon bedeli hediye. 10 Mbps'e kadar Limitsiz 79,90 TL 24 Ay
Cebinizle Dost Televizyon ve İnternet Kampanyası

İndirimli ve Sabit Fiyat

TV + İnternet hizmeti

Kurulum ve aktivasyon bedeli hediye.

İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye

4 Mbps'ye kadar 40 GB 35 TL 24 Ay
Engelli, Gazi, Şehit Yakınlarına Özel İnternet Kampanyası

İndirimli fiyatlar

Aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye

Aylık 15 TL tutarındaki yalın internet erişim ücreti kampanya kapsamında hediye

 

Farklı hız seçenekleri Farklı kota seçenekleri İndirimli fiyatlar 24 Ay
Yalın (Telefonsuz) İnternet Kampanyası

İlk ay tüm kanallar hediye!

Kurulum ve aktivasyon bedeli hediye. 

10 Mbps'e kadar Limitsiz 51 TL 27 Ay

Ocak 2020 tarihinde güncellenmiştir.

D-Smart Taahütünüzü ödüyor 24 ay taahhütlü D-Smart kampanyalarından birini seçmeniz haline, hali hazırda kullanmakta olduğunuz servis sağlayacınıza olan taahhüt borcunu 120 TL'ye kadar D-Smart tarafından karşılanmaktadır

Abonelik İşlemleri

İndirimli internet tarifelerimizle ilgileniyorsanız hemen ve en kolay şekilde başvurmak için lütfen BURAYA tıklayınız. Formu doldurduktan sonra danışmanlarımız sizi arasın ve size en uygun tarifeye geçişinizi sağlasın!

Online başvuru

D-smart internet sitesindeki Online Başvuru Formu'nu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. D-Smart çağrı merkezi, başvurunuz sonrasında sizi arayacak, işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezini Arayarak

D-Smart müşteri hizmetlerini arayarak D-Smart için, abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çağrı merkezinin numarası 0 850 266 0 266'dır.

Abonelik Süreci

Abonelik sürecinizin tamamlanması için bazı evrakları imzalamanız gerekmektedir.

  1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. D-Smart tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  2. Abonelik Sözleşmesi: D-Smart tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, D-Smart tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? D-Smart tarafından sağlanan modemlerin kurulumu da şirket yetkileri tarafından kolayca yapılmaktadır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sadece limitsiz, sınırsız olmayan tarifeler için geçerli olduğunu unutmayın. Eğer kotalı tarife kullanıyorsanız ve aştıysanız, kotanızı aşan her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilir aynı zamanda merak etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yararlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

Bir çok diğer internet sağlaycasının aksine D-Smart, internet sağlaycısı olarak değil bir yayın kuruluşu olarak, bünyesinde bulunduğu Doğan Yayın Holding ailesinde iş hayatına başlamıştır. Daha sonra yaptığı teknoloji yatırımları sonucu hem internet hem de IPTV hzimetini müşterilerine sunmaya başlamıştır. Türkiye'de TV + internet hizmetini tek faturda sunan ilk firma olma özelliğini de taşıyan D-Smart, son yıllarda özellikle içerik anlamında ciddi yatırımlar yapmaktadır. Sony ve MGM gibi dünyaca ünlü firmalar ile anlşarak D-Smart Blu içeriğini zenginleştiren D-Smart, aynı zamanda spor içeriği alanında da ciddi yatırımlar yapmaktadır ve 2015-2016 sezonunda Şampiyonlarlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları yayın hakkı D-Smart'a aittir. Kendi altyapı sınırlı olsada diğer firmaların altyapılarını kullanarak Türkiye genelinde hizmet verebilen D-Smart aynı zamanda kurumsal müşterilerine özel çözümleri de bünyesinde barındırır.

İletişim Bilgileri

Adres:
19 Mayıs Mh. 19 Mayıs Cad.
Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok.
Şişli Plaza D Blok No: 1, Pk: 34360, İSTANBUL

Çağrı Merkezi: 0 850 266 0 266

E-posta: [email protected]