TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

D-smart Abonelik Başvuru

Güncelleme tarihi
min reading

İnternet aboneliği

Uydu üzerinden televizyon yayını yapan D-Smart artık ADSL ve fiber internet hizmeti de sunuyor. Televizyon ile internet hizmetlerini D-Smart üzerinden ister birlikte ister ayrı ayrı alabilirsiniz.

Nereye başvurulur?

  • İnternet sitesinde başvuru formunu doldurarak
  • 0850 266 00 00 numaraları müşteri hizmetlerini arayarak
  • SMS ile “adsl ad soyad telefon no” yazıp 3270’e göndererek
  • D-Smart İnternet shop ya da D-Smart internet başvuru noktalarından

Kurulum İşlemleri

Nasıl kurulum yapılır?

Abonelik işlemlerinize başlamanızdan itibaren 30 gün içerisinde hat aktivasyon işlemi gerçekleştirilecektir. Kurulum talep etmezseniz anlaşmalı kargo görevlisi adresinize abonelik sözleşmesini teslim ederek imzalatır. Kurulum talep ederseniz yetkili teknik servis tarafından abonelik sözleşmesi, taahhütnameniz ve modeminiz yetkili bayi tarafından teslim edilip imzalatacaktır. Modem kurulum hizmeti 25 TL'dir. Kampanya kapsamında aksi belirtilmedikçe hat aktivasyon bedeli olarak 36 TL alınır.

İlk Fatura

İlk faturanızda fatura kesim tarihine kadar ve gelecek ay bolunca alacağınız hizmet bedeli yer alır. Hat aktivasyon bedeli de abonelik için kesilen ilk faturada yer alır.

Adil Kullanım Noktası (AKN) nedir?

Adil kullanım uygulaması politikası gereğince ayda tarifelerde belirtilen AKN'nin aşılması halinde aşılan tarihten itibaren hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacaktır.

D-Smart internet abonelik iptali

Abonelik fesih işlemleri için 0850 266 0 266 müşteri hizmetlerine ulaşarak, D-Smart bayilerine gidebilir, faks çekebilir ya da posta yollayabilirsiniz. Abonelik fesih dilekçesinde T.C. Kimlik numarası, D-Smart Üyelik numarası / ADSL hesap numarası bilgilerini, güncel iletişim bilgileriniz ve imzanızın bulunması gerekmektedir. Dilekçe ile birlikte kimlik belgenizin bir kopyası da bulundurulmalıdır. İptal işlemi aboneler ya da vekaletname ile yetkilendirilen vekil ile gerçekleştirilebilir.